Téma dne "RYTMUS ULICE" - čtvrtek 3.11.

  • E.B.E
    E.B.E
    04.11.2022 19:26
    Reaguje na casablanca 04.11.2022 09:32:

    "Děkuji. Při hodnocení nebudu brát zřetel na bodové hodnocení, to ani nejde,..." - zobrazit celý komentář

    "Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně." ...kde vidíš napsáno "Bodování vypne administrátor"? Tahle soutěž vznikla jen jako uživatelská.Konkurence oficiálních soutěží. Po domluvě mezi nimi a bodování vypínali účastníci. To, že to párkrát v poslední době vypl admin nic neznamená. Když přestanou fungovat semafory, má to snad znamenat, že přestanoufungovat i pravidla silničního provozu? Stejně tak platí pravidla pro splnění zadání soutěže. Já vidím zatím pouze dvě fotografie, které je plní. Ostatní by podle pravidel měly být vyřazeny ze soutěže (jako ostatně z jakékoli soutěže, kde porušíš pravidla. Ať jsou to automobilové závody, nebo třeba mistrovství v šachu). Ale to je jen můj, hloupej, názor. Počkám si na výsledek

  • E.B.E
    E.B.E
    04.11.2022 19:38

    Líbí se mi, jak dokážete všechno okecat. Festa vymysel nové slovo: Nulový rytmus. A Karen slovy : U této fotky tedy rytmus nevidím žádný, ale to pro umístění fotky ještě zas tak moc neznamená... rozvnou uvádí, že je vlastně jedno, jaký je zadání soutěže. Co soutěže zrušit ? Dyť můžete hodnotit a komentovat spousty fotek i bez soutěže. To vám fakt jde o to vyhrát a to jakýmkoli způsobem a s čímkoli ?

  • KIV
    KIV
    04.11.2022 23:14
    Reaguje na E.B.E 04.11.2022 19:38:

    "Líbí se mi, jak dokážete všechno okecat. Festa vymysel nové slovo: Nulový..." - zobrazit celý komentář

    No, vždycky mám hrozně ráda, když mi někdo objasní co si myslím....
    "U této fotky tedy rytmus nevidím žádný, ale to pro umístění fotky ještě zas tak moc neznamená". Neuvádím nikde že je vlastně jedno jaký je zadání soutěže, ale vím, že bodují lidi tím že zadají své rozhodnutí komu dají body 3,2,1, a je úplně jedno, že já tam nevidím žádný rytmus, pokud tam ten rytmus vidí ti ostatní co dají fotce body.

  • casablanca
    casablanca
    05.11.2022 10:47
    Reaguje na E.B.E 04.11.2022 19:38:

    "Líbí se mi, jak dokážete všechno okecat. Festa vymysel nové slovo: Nulový..." - zobrazit celý komentář

    Já teda nevím, ale mám pocit, že Ty jsi ten jediný spravedlivý na světě, všechno znáš a všude jsi byl 2x. Zřejmě si ostatní pamatují Tvoje fotky, já zatím jen Tvoje kritická zlá slova. Já vím, že mě setřeš, protože v tom jsi opravdu dobrý. Nevím jak jiným, ale mě lezeš na nervy. Buď se odkopej a dávej fotky a nebo nechej ostatní dýchat. Já osobně jsem se této soutěže zúčastnila jen párkrát (4x?) a vždy bylo bodování vypnuté administrátorem. Tak jsem si myslela, že to tak má být.

  • casablanca
    casablanca
    05.11.2022 19:50

    mně :-(

  • Festa
    Festa
    06.11.2022 16:58
    Reaguje na E.B.E 04.11.2022 19:38:

    "Líbí se mi, jak dokážete všechno okecat. Festa vymysel nové slovo: Nulový..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj tcsub, kde že jsem to napsal?
    Nulový rytmus?
    1. jsou to slova dvě /abych se chytil slova, jako to děláš ty/
    2. pokud myslíš- pauza mezi rytmy, tak sis to vysvětlil po svém.
    Ono nulový rytmus a pauza mezi rytmy, je dost rozdíl.
    3. slovo nulový a rytmus, nejsou nová slova.
    "Nová" slova jsou v reklamě, např. přívůně, silanizovat a podobné paskvily.
    Přeji pěkný večer.
    Vašek

  • E.B.E
    E.B.E
    06.11.2022 21:04
    Reaguje na Festa 06.11.2022 16:58:

    "Ahoj tcsub, kde že jsem to napsal? Nulový rytmus? 1. jsou to slova dvě ..." - zobrazit celý komentář

    Máš pravdu. Nulový rytmus patřilo Karen. Omlouvám se , že jsem ti omylem přisoudil prvenství :-) ...a ano. Nejde o slovo, nábrž slovní spojení

  • KIV
    KIV
    06.11.2022 21:39

    :-)

  • KIV
    KIV
    06.11.2022 21:55
    Reaguje na E.B.E 06.11.2022 21:04:

    "Máš pravdu. Nulový rytmus patřilo Karen. Omlouvám se , že jsem ti omylem..." - zobrazit celý komentář

    Copak nulový rytmus, ale takový postranní rytmus, to je panečku...
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/505715/
    Omlouvám se, že jsme ti to tak zkomplikovali... :-)
    Ale zas, fakt by mě zajímalo Romane, kdybys na to téma vložil fotku, co by na ní bylo...

  • E.B.E
    E.B.E
    06.11.2022 22:08
    Reaguje na casablanca 05.11.2022 10:47:

    "Já teda nevím, ale mám pocit, že Ty jsi ten jediný spravedlivý na světě,..." - zobrazit celý komentář

    Co znamená "odkopej" a která jsou ta "zlá slova" ? Problém je, že zdejší server už díky vám (myšleno nejen tebe) není specializovaný server pro fotografy, jak byl vytvořen. A díky tomu už není lákavým místem pro fotografy. Myslím opravdové fotografy, kteří sem chodili se něco naučit. Získat zpětnou vazbu. Porovnat svoje výtvory s dalšími. Stal se z něj nějakej "fejsbůk", kde se jen lajkuje a chválí cokoli. Bodování celou stupnicí je "zakázáno" a jediná slova k foce jsou "paráda, nádhera, líbí" (viz i tvé hodnocení). Pak je jakákoli kritika vnímána jako osobní útok. Není divu, že takový stav všechny opravdové fotografy odradil. A jestli jsem já "jedinej spravedlivej", pak je to víc než smutný :-(

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse