Téma dne "RYTMUS ULICE" - čtvrtek 3.11.

  • Tamy
    Tamy
    02.11.2022 15:57

    Ulice se úplně jinak fotí ve městě, jinak na venkově. Někteří lidé se cítí dotčení, zlobí se a někomu to vůbec nevadí. Rozhodně není čas na klid a rozmýšlení. Neustále se všechno mění a člověk není tak pohotový jak by měl. Neumím to, ale zkusím

  • E.B.E
    E.B.E
    02.11.2022 20:14
    Reaguje na Tamy 02.11.2022 15:57:

    "Ulice se úplně jinak fotí ve městě, jinak na venkově. Někteří lidé se cítí..." - zobrazit celý komentář

    ...ale o tom Téma dne je. Ukázat kreativitu i "odbornost". Není nutné se účastnit za každou cenu

  • Tamy
    Tamy
    03.11.2022 08:29

    nejde mi nahrát třetí fotka? Proč?

  • Marie
    Marie
    03.11.2022 08:50

    Zřejmě už nemáte místo pro nahrávání všeobecně... lze tedy jen čekat a doufat, že to systém do 24. hodin umožní. Jinak se fotky do této soutěže dávají bez hodnocení, tedy zakazujeme ho - jak je uvedeno v pravidlech.

  • KIV
    KIV
    03.11.2022 12:31
    Reaguje na Adam Švarc 02.11.2022 10:37:

    "Ahoj všem, už se nám to blíží :) Připomínám pravidla pro TD "RYTMUS ULICE"...." - zobrazit celý komentář

    "Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně."
    ...
    Bodování bývá prostě vypnuté od administrace, takže prosím, jestli to ještě jde, vypnout. Děkuji.

  • Elimurka
    Elimurka
    03.11.2022 15:33

    Nedošlo mi, že si musím nechat místo v galerii pro tři fotky do soutěže. Takže příště, moje chyba ... :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    03.11.2022 21:02

    "Parádní téma ...dostupné každému. Spousta možností" ...a jak jsem předpokládal, zatím nikdo nepochopil ani význam slova "Rytmus" ( pravidelné střídání, či opakování) :-(

  • casablanca
    casablanca
    03.11.2022 22:07

    Bodování přece měla vypnout redakce, tak jako vždy. Cituji z pravidel: "Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně." V pravidlech není napsáno, že autoři mají u fotek vypnout bodování. To by musely být vyřazeny skoro všechny fotky. Kromě toho hodnotí se po uzavření soutěže do popisku pod fotografii.

    Kromě toho dnes 3.11. není TD Zadní strana, ale Rytmus ulice.

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    04.11.2022 00:26

    Dobrý večer všem, omlouvám se za nedorozumění s hvězdičkami. Přiznávám se, že jsem to úplně přehlédl. Nyní by vše mělo být v normálu.

    Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám.
    Adam

  • casablanca
    casablanca
    04.11.2022 09:32

    Děkuji. Při hodnocení nebudu brát zřetel na bodové hodnocení, to ani nejde, sčítat budu pouze body dle stanovených pravidel. casablanca

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse