Téma dne "BOTY, BOTKY, BOTIČKY" čtvrtek 7.5. 2020

  • KáStefi
    KáStefi
    12.05.2020 21:39

    Gratulujem triu na bedni, zvlášť Tomášovi za prvé miesto . So zvedavosťou očakávam nové TD. :)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    12.05.2020 21:42

    Blahopřeji vítězi Tomavovi, Páleníčkovi, Michaelah.photo a děkuji všem ostatním, kteří se snažili pro TD něco nafotit, komentovali a hodnotili, jste moc fajn.
    Těším se na další téma.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    12.05.2020 23:05
    Reaguje na Marie 12.05.2020 12:14:

    "Gratuluji moc... nové TD by mohlo také být např. vnuk nebo vnučka. Případně..." - zobrazit celý komentář

    Maruško, já myslím, že by pravidla měla být pro všechny stejná, ne že se někdo bude snažit, přemýšlet o námětu, dá do toho spoustu času, fotí, což je záměrem této soutěže a někdo jen nahraje fotku ze šuplíku. To že kdysi pravidla umožňovala fotku z archívu ve výjimečných případech, znamenalo možnost pro členy se zúčastnit jen proto, aby mohli komentovat fotky a zúčastnit se hodnocení, ne vložit fotku a dělat mrtvého brouka. To že třetina lidí dá fotky z archívu a nikoho to nezajímá, znamená, že tahle soutěž jde pomalu do kopru. To. že ti to nevadí je smutné.

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    12.05.2020 23:22
    Reaguje na Marie 12.05.2020 12:14:

    "Gratuluji moc... nové TD by mohlo také být např. vnuk nebo vnučka. Případně..." - zobrazit celý komentář

    Já ještě musím doplnit Mílu. Tady nešlo jen o fotky ze šuplíku, ale i o předstírání, že jde o čerstvé fotky. A to je na mne hodně silná káva. Takto to asi nemůže jít dál. A s tím bys souhlasila? Určitě ne. Škoda, pěkně jsme se u TD vždycky bavili.

  • Ivča J.
    Ivča J.
    13.05.2020 11:13

    Dámy už mi to nedá se neozvat. Asi máte spoustu volného času ale já ne. Když dnes nebo zítra bude vyhlášeno nové TD a vkládat fotky se budou první čtvrtek příštího mesice tj. 4.6. tak jsou to tri týdny. A za tak malo času neco vymyslet a vyfotit prostě nezvládnu. Fotím do TD téměř od jeho začátku a byla těžká témata např. Alergie nebo Výkřik ale byl na to čas i tři měsíce. To potom byly zajímavé fotky. Ale teď jsem měla vlastně jen dvě možnosti, postavit nekam boty a fotit nebo sahnout pro zajimavejsi fotku do archivu. Sekat fotky jak Baťa cvičky me nebavi. Mám radsi kvalitu než kvantitu a opravdu nemám tolik volného času jak bych potřebovala.

  • páleníček
    páleníček
    13.05.2020 12:23
    Reaguje na Ivča J. 13.05.2020 11:13:

    "Dámy už mi to nedá se neozvat. Asi máte spoustu volného času ale já ne...." - zobrazit celý komentář

    … - tohle mělo zaznít v době úpravy pravidel, debatuje se tady o tom stále dokola, ale pokud se nějak "nalajnuje hřiště", tak by se na něm mělo hrát a neztrácel by se čas a nervy

  • Tomava
    Tomava
    13.05.2020 13:13

    Tentokrát jsem se snažil vymyslet téma, které bychom opět mohli pořídit doma a nepotřebovali bychom žádné speciální pomůcky. Nakonec jsem zvolil téma Měříme, vážíme.
    Člověk je tvor, který se snaží vše kvantifikovat, a tak měří délku, výšku, plochu, váhu, čas, teplotu, rychlost, hustotu, nasycení a další a další veličiny. Samozřejmě jsou i vlastnosti, které měřit neumíme (krása, charakter, empatie apod.). Věnujme se tedy měřitelným veličinám a prohledejme půdy, dílny, garáže a jiná zákoutí našich obydlí a vyfoťme budíky, metry, pásma, teploměry, metronomy, šuplery, váhy kuchyňské i decimálky, závaží a další pomůcky pro měření a zapojme je do akce. Těším se na Vaše fotografie dne 4.6.2020 od 0:01 do 23:59. Tomáš

  • Marie
    Marie
    13.05.2020 14:50

    Zajímavé téma. Díky. Už se zase těším. Hlavně né staré fotografie a nechat zapnuté bodování...:-)

  • Ivča J.
    Ivča J.
    13.05.2020 15:58
    Reaguje na páleníček 13.05.2020 12:23:

    "… - tohle mělo zaznít v době úpravy pravidel, debatuje se tady o tom stále..." - zobrazit celý komentář

    Tak si to hřiště užijte ...

  • Ivča J.
    Ivča J.
    13.05.2020 16:01
    Reaguje na Marie 13.05.2020 14:50:

    "Zajímavé téma. Díky. Už se zase těším. Hlavně né staré fotografie a nechat..." - zobrazit celý komentář

    Proc asi tolik dobrych fotografů na to nové zrychlené TD rezignovalo .... Taky koncim

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse