Téma dne "Maska" čtvrtek 1. srpna 2019

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    29.07.2019 09:11
    Reaguje na MSD 28.07.2019 22:32:

"Přesněji - na tu fotku mezi tisíci stejnými. To je fér!..." - zobrazit celý komentář

Mám nový nápad na foto-písničku :)
    https://www.youtube.com/watch?v=0oqU0NModSQ

• MSD
    MSD
    29.07.2019 10:05
    Reaguje na Dana Kovaľová 29.07.2019 09:11:

"Mám nový nápad na foto-písničku :) https://www.youtube.com/watch?v..." - zobrazit celý komentář

Konečně bych vyhrál. Moje selfíčka jsou v tomto směru přesvědčivá :-)))

• Marimona
    Marimona
    01.08.2019 10:32

Tak se nám to pěkně rozjelo, tak vkládejte, vkládejte, ať mám co počítat :)

• Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    01.08.2019 11:37

Téma dne "Maska" dnes celý čtvrtek 1.8.! tradičně připomínám pravidla hlavně pro nováčky :)
    Pravidla VELMI STRUČNÉ:
    Fotografie se vkládají JEN ve čtvrtek 1.8. – celých 24 HODIN. Hodnotí pouze soutěžící tak, že napíšou do popisku své fotografie vítěze na 1.-3. – hodnotit můžete do pondělí 5.8. 23:59

Pravidla podrobnější/doplňující:
    1) Soutěžní téma dne je "MASKA". Foťte, přemýšlejte, inspirujte se (...nemělo by se hledat v archivu, ale v krajním případě je to povoleno...)
    2) VKLÁDÁNÍ fotek do soutěže = ve ČTVRTEK 1. srpna od PŮLNOCI do PŮLNOCI
    3) HODNOCENÍ fotek v soutěži = napiš vítěze na 1.-3. místě do popisku své soutěžní fotografie (název fotky + link) Hodnotit můžeš už od čtvrtka až do pondělí 5.8.
    4) vložit můžeš MAX 3 fotky

PRAVIDLA PODROBNÁ A PŘESNÁ:
    Tento den (čtvrtek 1.8. 2019) od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
    Fotografie by neměly být z archivu, ale pořízené právě pro tento den (nejlépe připravené předem, nemusí být focené V tento den ale PRO tento den :).
    Od začátku soutěže až do příštího pondělí 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
    Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
    Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora nebo i své vlastní.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Nové pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsící.
    (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku)
    Nové TD se vyhlásí tak, že se vytvoří nové vlákno ve Foru/FotoGalerie nebo nejlépe pošle adminům (redakcezavinacfotoaparat.cz)
    Admini následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii)

• Marimona
    Marimona
    03.08.2019 10:28

Milí soutěžící,
    průběžně monitoruji posun v hodnocení... momentálně plně hodnotili 4 účastníci, 1 účastnice hodnotila zatím částečně...
    2 fotografie byly ze soutěže smazány... prosím už nic nemažte, může mi to způsobit binec v účtech :)
    Prosím, hodnocení vkládejte do správné kolonky - nikoliv pod komentáře pod vaši fotografii, ale pod jednu z vašich soutežních fotografií pod Upravit Informace a poté do kolonky Popis vložte 3 vaše favority dle popisu v pravidlech.
    Tak, snad je to srozumitelný :) takže teď jen velmi příjemný úkol, nechat na sebe působit fotografie a HODNOTIT své vítěze. Zatím jsou výsledky opravdu rozmanité a nic není jisté :)

• Marimona
    Marimona
    04.08.2019 15:34

Tak přátelé, musím Vás pochválit za hodnocení, které postupně dodáváte!:) Děkuji!!
    V tuto chvíli (kdy píšu tento vzkaz), hodnotilo 13 soutežících (z 29) a výsledky 2 potenciálních vítězů vypadají velmi těsně :)
    Máme ještě celý dnešní a zítřejší den na to, abychom ocenili práci a kreativitu druhých a budu se velice těšit na nového vítěze a nové TD! :)
    Nadále sleduji situaci a tak hodnoďte, hodnoďte, hodnoďte!!!

• Festa
    Festa
    04.08.2019 16:41
    Reaguje na Marimona 04.08.2019 15:34:

"Tak přátelé, musím Vás pochválit za hodnocení, které postupně dodáváte!:)..." - zobrazit celý komentář

Tak si to pěkně užij. Přidávám bodování. .-)
    Mazání fotek by mělo být po půlnočním čtvrtku zablokováno.
    V

• Marie
    Marie
    04.08.2019 17:34
    Reaguje na Marimona 04.08.2019 15:34:

"Tak přátelé, musím Vás pochválit za hodnocení, které postupně dodáváte!:)..." - zobrazit celý komentář

Nezapomeň hodnotit také Ty... :-). Jinak přeji pěkné sčítání a na vyhlášení vítěze a nové TD se těším jako vždy! MASKA byla skvělá. Díky.

• Marimona
    Marimona
    04.08.2019 19:52
    Reaguje na Festa 04.08.2019 16:41:

"Tak si to pěkně užij. Přidávám bodování. .-) Mazání fotek by mělo být po..." - zobrazit celý komentář

Jsi úžasný, že jsi bodoval a mám to v již v záznamech :) vůbec by mně nenapadlo, jak mně bude bavit to sledovat :) snad nenasekám nějaké chybky... I.

• Marimona
    Marimona
    04.08.2019 19:54
    Reaguje na Marie 04.08.2019 17:34:

"Nezapomeň hodnotit také Ty... :-). Jinak přeji pěkné sčítání a na vyhlášení..." - zobrazit celý komentář

Hahaha... to by bylo vtipné, abych tady denně cepovala ostatní s bodováním a pak bych sama opomenula :) jdu na to, mám jasno... a děkuji, jsem ráda, že sis to užila :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace