Mazání fotek a black list

  • E.B.E
    E.B.E
    22.05.2019 20:48
    Reaguje na MeddlinG 22.05.2019 20:46:

    "Co se, prosim, u “obou panu promazalo”? Ja jsem nesmazal nikde nic + u..." - zobrazit celý komentář

    Já jsem taky opravil překlep a jeden příspěvek jsem zkrátil (nezměnil) kvůli zjednodušení

  • E.B.E
    E.B.E
    22.05.2019 20:52
    Reaguje na KIV 22.05.2019 19:44:

    "A safra. chvilku tu nejsem, a jak se nám to tu u obou pánů promazalo... Jak..." - zobrazit celý komentář

    Nevidím žádný osobní útok. Jen jsem reagoval na tvůj příspěvek, odpovídal a vyjádřil, co si myslím. Pokud se v něčem pletu, máš možnost mi to vysvětlit. Ale myslím, že všichni umíme číst a hovoříš dost jasně. I když jsi oparvdu jednička v překrucování a vykrucování z toho, co jsi řekla a na co odpovídat nechceš :-(

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    22.05.2019 21:31

    Mazání fotek, pokud pod nimi není již rozjetý komentář mi tak nějak nevadí, užívání black listu vadí, kdyby to šlo, hlasovala bych pro jeho zrušení.
    Co vede lidi k jeho používání nevím, možná znázorňování tabulek hodnocení, kde chtějí jen ty nejvyšší známky a nejlepší umístění. Mě stačilo nedávno dát jen pět hvězdiček a octla jsem se na BL také.
    Zrušení bych brala jako rovnost a spravedlivé hodnocení stejné pro všechny.

  • E.B.E
    E.B.E
    22.05.2019 21:43
    Reaguje na Míla Vildová 22.05.2019 21:31:

    "Mazání fotek, pokud pod nimi není již rozjetý komentář mi tak nějak nevadí,..." - zobrazit celý komentář

    Taky mi u, ještě čerstvé fotky bez kometáře a čísla, mazání neva. Ale nějak to nejde rozdělovat kdy může a kdy ne. Buď se mazat smí, nebo ne. Blacklist je nejlegračnější u soutěží. Co je to za soutěž, když někdo může hlasovat a jinej ne :-)) Ona je to blbost všeobecně. Kdo kdy viděl, aby si kdokoli na veřejnosti diktoval podmínky. Když pro veřejnost navaříš, napíšeš knížku, natočíš film, těžko můžeš zároveň ovlivnit kritiku jinak, než svým umem. A zároveň musíš počítat s tím, že se lidi ozvou, když jídlo připálíš, v knížkách napíšeš blbosti a film se ti nepovede

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    23.05.2019 08:11

    Nemyslím si, že jsem ta pravá, která se může připojit do diskuse. Jen bych chtěla uvést pár poznámek. Mazání fotek okomentovaných a obodovaných nepovažuji za dobré. Komentáře zpravidla upozorňují na chyby a mohou se z nich poučit i jiní. Proč mazání používají ti, kteří se tady chtějí zlepšit? Mně i negativní komentáře pomohly. Vulgární a urážlivé komentáře se mohou řešit jinak a ostatně se to již účinně několikrát stalo. Zrušení bl považuji za vhodné.

  • MeddlinG
    MeddlinG
    Autor
    23.05.2019 08:49
    Reaguje na Karla Milcová 23.05.2019 08:11:

    "Nemyslím si, že jsem ta pravá, která se může připojit do diskuse. Jen bych..." - zobrazit celý komentář

    Každého názor je platný, díky za něj.

  • MSD
    MSD
    23.05.2019 13:47
    Reaguje na KIV 22.05.2019 19:44:

    "A safra. chvilku tu nejsem, a jak se nám to tu u obou pánů promazalo... Jak..." - zobrazit celý komentář

    Ale tady se přece nemůžeš učit z dobrých fotek!!! Když je fotka špatná, autor ji vymaže nebo dá "kritika" na blacklist. Výsledkem je, že tady jsou "dobré" i ty nejhorší! Nebylo by přínosnější učit se z kritických komentářů fotek různé kvality?

  • KIV
    KIV
    23.05.2019 16:24
    Reaguje na MSD 23.05.2019 13:47:

    "Ale tady se přece nemůžeš učit z dobrých fotek!!! Když je fotka špatná,..." - zobrazit celý komentář

    No, to máš asi tak jako s tím bezdomovcem, co bude radit, jak investovat milion.
    Jaksi, víš, někdy je dobré trošinku zauvažovat, kam se mohu dostat, když budu následovat každou radu. Ano, když vidím fotku, před kterou padnu na zadek, pak budu sama dychtit po informacích, jak ji udělal, nebo jak se taková fotka dá udělat, a proč je nemám takové já...

  • MSD
    MSD
    23.05.2019 16:40
    Reaguje na KIV 23.05.2019 16:24:

    "No, to máš asi tak jako s tím bezdomovcem, co bude radit, jak investovat..." - zobrazit celý komentář

    Jak poznáš, že máš padnout na zadek? Že má (díky blacklistu) jen šestky a sedmičky? A už jsi někdy dychtila? Jak to dopadlo? Na druhou stranu, když budou všichni postupovat při hodnocení a využívání blacklistu podle tvé teorie, budeme tu všichni dychtit. To bude fajn :-)

  • MeddlinG
    MeddlinG
    Autor
    23.05.2019 16:56
    Reaguje na KIV 23.05.2019 16:24:

    "No, to máš asi tak jako s tím bezdomovcem, co bude radit, jak investovat..." - zobrazit celý komentář

    Ja tady take neprosazuju, aby zde byla povinnost se ridit komentari u fotek. Ja mam taky nektere uzivatele, jejichz hodnoceni si cenim a jine, na jejichz hodnoceni kaslu.

    Ale zakazovat komukoliv moznost se vyjadrit je pateticke, kdo vi, i ten clovek, na jehoz hodnoceni kaslu, muze prispet do diskuze dobrym komentarem.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse