Mazání fotek a black list

  • E.B.E
    E.B.E
    23.05.2019 20:38
    Reaguje na KIV 23.05.2019 16:24:

    "No, to máš asi tak jako s tím bezdomovcem, co bude radit, jak investovat..." - zobrazit celý komentář

    Mě by zajímalo, jak poznáš toho "bezdomovce". Resp. člověka, co ti může, nebo nemůže poskytnout účinnou radu? V tomhle fotografickým světě je to ten, co tě chválí, nebo ten, kdo se ti snaží popsat chyby fotografie, aby ses jich mohla napříště vyvarovat? Podle čeho soudíš, jestli má jeho názor váhu. Podle množství fotek v portfóliu, nebo se o někom někde něco dočteš, doslechneš ?

  • MSD
    MSD
    23.05.2019 21:39

    Tak abyste viděli, že beru tuto diskuzi vážně. Teď jsem vožil fotku a hned po vložení (před komentáři) jsem si uvědomil, že jsem neodklonoval odlesky ve vnitřních koutcích očí. Normálně bych ji smazal a vložil bezvadnou. Ale poučen diskuzí to nechám tak. Ostatně, nepotřebuji sedmičky, šestky stačí :-)))

  • KIV
    KIV
    23.05.2019 22:27

    Nejdřív stručně - pokusím se komunikovat, ale rozhodil se mi počítač- jen jsem ho dala do stavu "sleep" a on změnil rozlišení z 1920x1200 na 800x400, a nejde to vrátit ani změnit, takže písmena obří a neostrá, skoro to nejde číst... a to se přidalo k tomu že double klik a single klik je věcí náhodné interpretace – ať žijou Windowsy-10 ----takže se budu snažit v tom stavu z něj "vymámit" info na nový Dell...
    Jinak, aby nebyly zbytečné dohady a starosti, že dávám lidi na IL abych získala body na hodnocení, tak to je blbost. Pár týdnů jsem tam měla dva, protože mě mají oni v IL, tak jsem to udělala oboustranné, aby to bylo fér, a pak jsem se naštvala a na asi dva dny tam přibyli další dva. Tak aby byl klid, mám teď zase nulu lidí in IL, a lidi můžou klidně spát, a IL se může klidně zrušit, je mi to putna… Ono je to vlastně jedno, když člověka přejde chuť vkládat, a ještě se mu zblázní počítač, tak nikdo nemá stejně u mne teď co hodnotit, a nemusí se řešit ani jak se pozná bezdomovec.

  • E.B.E
    E.B.E
    23.05.2019 22:34
    Reaguje na KIV 23.05.2019 22:27:

    "Nejdřív stručně - pokusím se komunikovat, ale rozhodil se mi počítač- jen..." - zobrazit celý komentář

    Možná sis to špatně vyložila. Mě nijak netrápí, že jsi mě měla na BL. Ale zajímají mě tvoje myšlenkový pochody a reaguju na to, co jsi kdy napsala. Taky se to týkalo tématu a nakonec nejde jen o tebe. Proto mě mrzí, že se tak vyhýbáš diskusi a jen se urážíš

  • KIV
    KIV
    23.05.2019 22:40
    Reaguje na E.B.E 23.05.2019 22:34:

    "Možná sis to špatně vyložila. Mě nijak netrápí, že jsi mě měla na BL. Ale..." - zobrazit celý komentář

    To co jsem právě vyplodila, mi trvalo skoro hodinu, a je to jako když si sundáš čtecí brýle s šesti dioptriema. Nevyhýbám se, jen počkej pár týdnů...

  • E.B.E
    E.B.E
    23.05.2019 22:43
    Reaguje na KIV 23.05.2019 22:40:

    "To co jsem právě vyplodila, mi trvalo skoro hodinu, a je to jako když si..." - zobrazit celý komentář

    Myslím, že nejde jen o poslední příspěvek. S počítačem bych si rady věděl, ale lepší řešení je pořád používat WIN7

  • E.B.E
    E.B.E
    26.05.2019 18:51

    Abychom se vrátili k tématu fóra. Jakmile fotka nedosáhne požadovaného bodového hodnocení, či se pod ní rozpoutá fotografická debata, je na čase fotky smazat. Což zrovna vhodně předvádí KIV. Z čehož se samozřejmě žádný fotograf nejen nepoučí, ale taky to nepodpoří chu't do dalších slovních kometářů kohokoli jiného

  • MeddlinG
    MeddlinG
    Autor
    26.05.2019 23:06
    Reaguje na E.B.E 26.05.2019 18:51:

    "Abychom se vrátili k tématu fóra. Jakmile fotka nedosáhne požadovaného..." - zobrazit celý komentář

    Nestezuj si, zbyla ti tam kocka s travou.

    :-)

  • MeddlinG
    MeddlinG
    Autor
    26.05.2019 23:08

    Nejen komentovat, ale pristupovat k te galerii i s nejakou serioznosti. Je to skoda, fotograficka debata me tu vzdy bavila nejvic.

  • KIV
    KIV
    06.07.2020 12:08

    Čas oponou trhnul a změněn svět…
    Náhodou jsem po čase narazila na toto vlákno…
    Takže, tencosiudělilban, co mi kritizoval že mažu fotky, ten má dnes v galerii čtyři, KIV co furt maže jich tam má dnes 432.
    MSD si v klídku užívá života na konci světa, a půl roku nám tu chybí, škoda.
    MeddlinG vložil poslední Prahu 4.8.2019 a poslední komentář 13.7.20019, kdy nezlomen hodnotně zkritizoval barvy na fotce, a od té doby mi taky chybí.
    Můj black list je dnes opět na stavu nula, stále jsem pro omezení na počet max tři na osobu, a jednou ročně amnestii čili vynulovat staré BL, kde lidi už ani nevědí proč někoho na BL mají a za co to bylo.
    Ano, trochu víc aktivity pod fotkama i ve foru by mi nevadilo, a stále se snažím učit z těch dobrých fotek…

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse