Mazání fotek a black list

• tencosiudělilban
    tencosiudělilban
    06.07.2020 21:08
    Reaguje na KIV 06.07.2020 12:08:

"Čas oponou trhnul a změněn svět… Náhodou jsem po čase narazila na toto..." - zobrazit celý komentář

Ozývám se, protože jsem nejspíš nepochopil smysl tvého "výkřiku do tmy". Cos vlastně chtěla říct a komu. Pokud jde o o "nesouhlas" s blacklistem a mazáním fotek, pak jsi se vlastně nejen nevyjádřila k souhlasu, nesouhlasu, ale i pěkně to zamotala svými požadavky. Pořád zastávám názor, že blacklist je zhouba, diskriminace a cenzura. Proč by měl někdo, formou BL, požadovat pouze pozitivní kometáře? Pokud jde o "zablokování" nenávistných, či hanlivých projevů, od toho jsou tu admini a tlačítko "nahlásit". Fungují rychle (pokud můžu soudit z vlastní zkušenosti). No a hřebíček tomu dodal požadavek na tři ,ještě s tím, aby někdo hlídal autora, kdyby po roce zapomněl. Protboha proč tak složitě? A tři? ...kolik tu zůstalo "kritiků"? No a nakonec mazání fotek. Pleteš pojmy s dojmy. Je rozdíl smazat fotku po pár"nepříjemných" komentářích a pěti minutách a po roce. Mimochodem tím počtem fotek bych se nechlubil. Naopak. Měla by být povinnost ty hromady mazat. Kdo se tím má prohrabovat. Internet je i tak dost zaneřádnej. PS: ...že mi tu zůstaly čtyři fotky? ...je to málo, nebo moc? (chtěl jsem smazat celej profil. Ale dokud se tu objevuju...)

• KIV
    KIV
    06.07.2020 22:30
    Reaguje na tencosiudělilban 06.07.2020 21:08:

"Ozývám se, protože jsem nejspíš nepochopil smysl tvého "výkřiku do tmy"...." - zobrazit celý komentář

Moc otázek, a nechci psát román, takže aspoň stručně pár odpovědí…
    Tři max na osobu a BL proto, jen aby tu byla obrana, když ji někdo nutně bude potřebovat, a aby tu nemusel být dozorce 24 hodin…
    Amnestii uděluje vždy jen autorita, a to ta nejvyšší, čili amnestie by proběhla jednou ročně všem najednou, třeba na Nový rok.
    Jinak, já nejsem pro to, aby měl každý v galerii promazáno, naopak, je to jeho vizitka, a je dobře když každý má možnost nakouknout kdo mu radí…
    A k tomu co píšeš „ proč by měl někdo formou BL požadovat pouze pozitivní komentáře“ asi tolik, že naopak, pokud někdo toto běžně dělá, pak je to špatně. A pokud by měl jen tři místa na obsazení, tak by to nedělal… :-)

• tencosiudělilban
    tencosiudělilban
    07.07.2020 07:12
    Reaguje na KIV 06.07.2020 22:30:

"Moc otázek, a nechci psát román, takže aspoň stručně pár odpovědí… Tři max..." - zobrazit celý komentář

Tak stručně: Nesmysl

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace