Zvířata v přirozeném prostředí širokým objektivem

  • E.B.E
    E.B.E
    12.05.2019 17:58

    Je pravda, že je to pořád dokola. A zbytečně. Pokud už se chci opravdu bavit o fotografování, nemám s kým. Když se dívám pozpátku na svoje komentáře, nedostal jsem asi nikdy odpověď na jedinou otázku ohledně fotky. Jako by to tu nikoho nezajímalo.Fóra o ničem. Stejně tak úsměvný mi přijdou dotazy k soutěžím. Zvlášť od lidí, co fotografují dlouhý roky a mluví o uveřejňování svých výtvorů v časopisech, výstavách... nakonec je stejně žádný pravidla ani zadání neodradí

  • MeddlinG
    MeddlinG
    12.05.2019 18:06
    Reaguje na E.B.E 12.05.2019 17:58:

    "Je pravda, že je to pořád dokola. A zbytečně. Pokud už se chci opravdu..." - zobrazit celý komentář

    Amen. Pred peti lety jsem se tady na to vykaslal, kdyz Ludek, Patrik a par dalsich dostalo ban za to, ze hodnotili prilis prisne. Nejen ze nebylo s kym se bavit, ale ustavicne sypani petek a sestek jak z kulometu nikoho nikam neposune, coz je ostatne na nekterych uzivatelich dost videt.

    A mam pocit, ze to tu opustim znovu, konfrontaci se v nejmensim nebojim, ale ve volnem case sklizet za dobre minenou, uprimnou kritiku urazky me taky nebavi.

  • E.B.E
    E.B.E
    12.05.2019 18:15
    Reaguje na MeddlinG 12.05.2019 18:06:

    "Amen. Pred peti lety jsem se tady na to vykaslal, kdyz Ludek, Patrik a par..." - zobrazit celý komentář

    Dneska už jsem "ty ty ty" od admina dostal, takže bych tuto debatu asi opustil

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    14.05.2019 01:28
    Reaguje na kikiris 12.05.2019 16:41:

    "MeddlinG: Nejen tahle diskuze je směšná: Ale i ty všechny soutěže, galerie..." - zobrazit celý komentář

    Občas kouknu i jinam, zdá se, že rozdíl mezi nimi není zas tak velký. Žabomyší války a řevnivost, bývají skoro všude.
    Trochu nechápu, proč jsou směšné soutěže, galerie a fóra, já myslím, že všechno co lidi baví a kde mohou napsat svůj názor na cokoli, je fajn.
    K lepším fotografickým znalostem a výsledkům, se díky E.B.E, J.Málkovi a několika dalším lidem, kterých si vážím, lze opravdu dostat, stačí je jen vnímat.
    Ale tohle se netýká jen FA, myslím, že všude je to podobné, možná to zavání senilností, jak jsi psal, taky nejsem nejmladší, ale za svým názorem si stojím..

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse