Téma dne „EMOCE“ ČTVRTEK 1. února 2018

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    04.02.2018 14:21
    Reaguje na E.B.E 04.02.2018 14:06:

    "Moje fotky sou tam, kde byly. Že neumíš číst je taky tvůj problém. A jestli..." - zobrazit celý komentář

    Domluvil jsem ... Pindej si co chceš . Vše již bylo z mé strany řečeno ...

  • E.B.E
    E.B.E
    04.02.2018 15:09
    Reaguje na Marie 04.02.2018 11:01:

    "Klikni na E.B.E. v jeho komentářích pod některými fotkami. Např. u MSD -..." - zobrazit celý komentář

    :-) ...si můžete podat ruce. Taky nesneseš upřímný hodnocení, vidím. Určitě budou tvoje fotky hned lepší

  • anoela
    anoela
    04.02.2018 17:01

    Ráda bych se omluvila, nepřečetla jsem si důkladně instrukce pro vkládání fotografií a jen vybrala dřívější fotky, tedy samozřejmě odstupuji a třeba příště :)

    hezké dny a ať se daří krásný fotky všem
    Leona

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    04.02.2018 17:38
    Reaguje na anoela 04.02.2018 17:01:

    "Ráda bych se omluvila, nepřečetla jsem si důkladně instrukce pro vkládání..." - zobrazit celý komentář

    Není důvod odstupovat, vždyť většina fotek byla tentokrát nafocena někdy dřív, pravidla to dovolují, jen doporučují fotit v daném termínu. Tentokrát bylo téma opravdu těžké v tak krátké době nafotit, proto jich bylo v této soutěži tolik. Hezký večer přeji.

  • ilonag3
    ilonag3
    04.02.2018 18:57

    I já bych se omluvila za fotografie nafocené v létě loňského roku a vložené do soutěže .. Jen bych napsala, proč jsem snímky vložila, i když nesplňovala pravidla. Nebyla jsem na této galerii asi rok. Když jsem viděla soutěže, vložila jsem jak do "Dokumentární portrét - profese" tak i do "Emoce". U druhého tématu jsem si přečetla pravidla a usoudila jsem, že mám pořídit fotku jen 1.2.
    Pak dodatek Helenky "Fotografie by neměly být z archivu, ale pořízené právě pro tento den (nejlépe připravené předem, nemusí být focené V tento den ale PRO tento den :) mne trocha zviklal. Když jsem těsně před půlnoci viděla fotky pořízené v průběhu celého roku, vložila jsem je také. Možná by bylo dobré příště uvést do pravidel, že vkládat se mohou fotografie pořízeny "od kdy - do kdy" a také že by měly mít exif (bohužel, kdo bude chtít, stejně si jej změní .. :( )
    Hezký večer, Ilona

  • KIV
    KIV
    04.02.2018 19:39
    Reaguje na anoela 04.02.2018 17:01:

    "Ráda bych se omluvila, nepřečetla jsem si důkladně instrukce pro vkládání..." - zobrazit celý komentář

    Tak hele Leonko, žádný odstupování, moji nominaci jsem pracně vytvořila, nahlásila, je už započítaná několik hodin, a mám tě na prvním místě, a předělávat to nebudu, kapišto?! :-)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    04.02.2018 19:48
    Reaguje na ilonag3 04.02.2018 18:57:

    "I já bych se omluvila za fotografie nafocené v létě loňského roku a vložené..." - zobrazit celý komentář

    Ten termín, mě zprvu také zmátl, možná by tam stačilo přidat termín "od vyhlášení soutěže", aby to bylo jasné, uvidíme, co na to Helenka.
    Jsem ráda, že se tahle diskuze rozjela, možná to pomůže dalším lidem. Co jsem nechtěla, bylo to, že někteří to po mém shrnutí vzali jako útok, že mají nepoctivé fotky. Těm se moc omlouvám, nic takového jsem na mysli neměla, napsáním, že budu hodnotit poctivé fotky, jsem určitě nemyslela, že ostatní jsou nepoctivé, jen to, že pár lidí neodradilo ani počasí, nevzdali to a šli poctivě fotit.
    Pro zdenka - Co se týče pravidel, nic proti nim nemám, spíš naopak. Právě proto jsem napsala, to co napsala.
    Hezký večer všem.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    04.02.2018 19:53
    Reaguje na KIV 04.02.2018 19:39:

    "Tak hele Leonko, žádný odstupování, moji nominaci jsem pracně vytvořila,..." - zobrazit celý komentář

    :-)

  • Zdenek Stránský
    Zdenek Stránský
    04.02.2018 19:58
    Reaguje na Helena Macenauerová 03.02.2018 22:57:

    "...ste to tu rozjeli :))) Na čem se shodneme - Téma dne bylo geniálně..." - zobrazit celý komentář

    Souhlasím :-)

  • ilonag3
    ilonag3
    04.02.2018 20:29
    Reaguje na Míla Vildová 04.02.2018 19:48:

    "Ten termín, mě zprvu také zmátl, možná by tam stačilo přidat termín "od..." - zobrazit celý komentář

    na to musím ještě reagovat .. a kde prosím najdu " termín od vyhlášení soutěže" .. ? Dohledávat termíny mi připadá zbytečné, když mohou být v pravidlech jasně dány ..
    hezký večer i den ... :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse