Téma dne „EMOCE“ ČTVRTEK 1. února 2018

• E.B.E
    E.B.E
    04.02.2018 23:05

Problém totiž je, že tuhle soutěž vymýšlí lidi mezi sebou a FA až později udělá speciální galerii k tomu určenou. Tudíž úvod probíhá na fóru a admin nekopíruje diskuzi do galerie

• ilonag3
    ilonag3
    05.02.2018 00:06

já si pravidla soutěží pročítám, protože jsou v nich zadávány rozměry fotek, v některých případech hraje roli právě datum pořízení a samozřejmě téma. Ale abych dohledávala někde něco, když to může být sděleno jednou jedinou větou v úvodu soutěžního tématu mi připadá srozumitelnější .. toť můj názor .. :)

• E.B.E
    E.B.E
    05.02.2018 07:51
    Reaguje na ilonag3 05.02.2018 00:06:

"já si pravidla soutěží pročítám, protože jsou v nich zadávány rozměry fotek..." - zobrazit celý komentář

Ale ono je to sděleno jednou jedinou větou hned v úvodu. Problém je, že jinde, než v galerii, kam se díváš. Jak píšu o patro výš, není to soutěž FA, ale jen domluvená účastníky. Tudíž to jinam napsat dopředu nejde. Galerie vznikne až potom a někým jiným. U normálních soutěží to samozřejmně FA zveřejní jinak a jinde. Viditelněj, řekněme

• Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    06.02.2018 10:50

Současné Téma dne dělají jeho aktivní účastníci...možná je jiné než dřív, ale těšíme se na něj :) TD by hlavně mělo zúčastněným přinést radost...z focení, ze zajímavých fotek, z komentářů,...není proto potřeba všímat si komentářů těch, kteří v TD nejsou aktivní. Pravidla tedy doladíme ale v jiném foru, ok?

• Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    06.02.2018 12:02

...a je tu hodnocení od MONIKY, která šla spát až v 1:12!!!
    "Mám radost ze všech EMOCÍ, které se tímto TD prolínaly. Trochu jsem měla strach (zase ty emoce), jak tohle téma dopadne, ale už z prvních komentářů bylo jasné, že tady to emocemi žije a to je fajn :-) Fotky ze šuplíku, zda ano či ne, to se hodně řešilo a podle mne pak záleží na hodnotících, jak se k tomu postaví. Takže, i když u jedné z fotek bylo připsáno, že autorka nechce nakonec fotku zařazovat do soutěže, fotka byla hodnocena a já body započítala.
    EMOCE se snažilo zachytit 24 autorů, kteří poslali 46 fotek a hodnotilo 14 z vás. Všem moc díky! Vítězná fotka byla i mým favoritem, emočně silná!"
    Hodnocení:
    1. místo: anoela - Máma / 16 bodů
    2. místo: MSD - A co bude zítra? / 13 bodů
    3. místo: čumáčková - Tanec sobotní noci / 10 bodů
    4. místo: jjfoto - Radost / 7 bodů
    5. místo: jjfoto - Nadšení / 6 bodů
    6. místo: Marie - Naděje, Stanislav Hořínek - Uplakaná příchuť, Zdenek Stránský - Spokojenost, Karla Milcová - Radost, jjfoto - Studií, KáStefi - ako šum krídel / 3 body
    7. místo: MSD - Poker face(s), Dana Smržová - Člověk člověku, KIV - Sourozenci, Míla.V. - Na kolotoči / 2 body
    8. místo: Petr52 - Gól, Strach, KIV - Běž rybičko zpátky, Pajdala za mámou / 1 bod

Vítězce srdečně gratuluji!!! a těšíme se na nové TD.
    MS

• čumáčková
    čumáčková
    06.02.2018 13:14

Děkuji všem za body, které dovedly Tanec sobotní noci ke třetímu místu. Těším se na další téma.

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    06.02.2018 13:34
    Reaguje na Helena Macenauerová 06.02.2018 10:50:

"Současné Téma dne dělají jeho aktivní účastníci...možná je jiné než dřív,..." - zobrazit celý komentář

Heleno, z tohoto komentáře mám velmi nepříjemný pocit.

• Marie
    Marie
    06.02.2018 16:17

Vítězce srdečně gratuluji a děkuji moc za vše ... fotky a opravdu atmosféru plnou emocí .... na nové TD se také těším... a mám z toho pocity jen příjemné :-)

• E.B.E
    E.B.E
    06.02.2018 17:19
    Reaguje na Dana Kovaľová 06.02.2018 13:34:

"Heleno, z tohoto komentáře mám velmi nepříjemný pocit...." - zobrazit celý komentář

Tak už jsme dva. Bude to stačit? :-)

• MSD
    MSD
    06.02.2018 17:22

Svůj předchozí komentář na tomto místě mažu a nahrazuji novým. Reagoval jsem špatně. Mám také příjemný pocit! Je vyrovnáno? :-))

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace