Téma dne „EMOCE“ ČTVRTEK 1. února 2018

  • anoela
    anoela
    06.02.2018 19:24

    Milí všichni, velký dík za Vaše hodnocení, moc si toho vážím,
    přeji všem hezké dny a ať se fotky daří

    Anoela-Leona

  • anoela
    anoela
    06.02.2018 19:30

    Milá Heleno,
    zdá se, že pro mne vyplývá podle Tvé instrukce vypsání nového tématu, je tomu tak nebo mám počkat na aktualizaci pravidel, jak zmiňuješ? Prosím, dej mi vědět, abych něco nepropásla, zítra odjíždím s maminkou na pár dní, potom jsem k dispozici,
    hezké dny přeji
    Leona

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    06.02.2018 19:58
    Reaguje na anoela 06.02.2018 19:24:

    "Milí všichni, velký dík za Vaše hodnocení, moc si toho vážím, přeji všem..." - zobrazit celý komentář

    Velká gratulace vítězce! Těším se, že vybere pěkné téma a že se dobře pobavíme.

  • Marie
    Marie
    06.02.2018 21:24
    Reaguje na anoela 06.02.2018 19:30:

    "Milá Heleno, zdá se, že pro mne vyplývá podle Tvé instrukce vypsání nového..." - zobrazit celý komentář

    Sdělila bych zde (případně jen pí. Heleně ) nové TD. Ona ho pak zveřejní na hl. stránce možná již s novými, nebo upravenými pravidly. Když to napíšeš tady...už budeme vědět, na co se máme těšit... první čtvrtek v březnu :-).

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    06.02.2018 22:33
    Reaguje na anoela 06.02.2018 19:30:

    "Milá Heleno, zdá se, že pro mne vyplývá podle Tvé instrukce vypsání nového..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj Leono, gratuluji !!! Tema mi muzes poslat na mail: helenazavinacfotoaparat.cz nebo do zpravy nebo muzes zde ve foru vyhlasit. Poprosim jeste o fotku nejlepe do mailu. Moc dekuji Helena

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    06.02.2018 22:35
    Reaguje na Marie 06.02.2018 21:24:

    "Sdělila bych zde (případně jen pí. Heleně ) nové TD. Ona ho pak zveřejní na..." - zobrazit celý komentář

    jak pise Marie :) ...pravidla jen doupravime, nebudou zadne velke zmeny a to do ctvrtka 1.3. stihneme. Uz jsme nedockavi, jake bude nove tema :)

  • anoela
    anoela
    07.02.2018 06:21
    Reaguje na Helena Macenauerová 06.02.2018 22:35:

    "jak pise Marie :) ...pravidla jen doupravime, nebudou zadne velke zmeny a..." - zobrazit celý komentář

    Milá Heleno,
    díky, a nevadí, ozvu li se Ti až během víkendu? Je to nějak limitováno časem?
    Díky a hezký den, Leona

  • KIV
    KIV
    07.02.2018 10:55
    Reaguje na anoela 07.02.2018 06:21:

    "Milá Heleno, díky, a nevadí, ozvu li se Ti až během víkendu? Je to nějak..." - zobrazit celý komentář

    Milá Leono, předem gratulace, zasloužená výhra...
    S tím co se ptáš ohledně času, to pracuje tak: Až se dozvíme téma, tak můžeme začít na to téma fotit. A protože "datum dne" je první čtvrtek v měsíci, tak podle toho máme času na to focení. Čím dřív to víme, tím je větší šance, že stačíme něco nafotit, a nebudeme muset tahat starší fotky ze šuplíku.
    No, a únor je zrovna nejkratší měsíc v roce, a taky - hodně lidí co chodí do práce má třeba jen ty víkendy na focení...

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    08.02.2018 01:29

    Také blahopřeji k prvnímu místu Leonko, fotka byla krásná;-) ..a k tomu času, souhlas s KIV, nejlepší čas k novému tématu je první, či druhý den po vyhlášení vítěze, právě proto, aby se stihlo vůbec něco do dalšího data, kdy se fotky vkládají, nafotit. Tak dlouho neváhej, prosím..

  • KIV
    KIV
    08.02.2018 13:27

    A zase ta paměť - pokud si pamatuji, když ten co vyhrál měl problém s vymyšlením tématu, radil se s druhým případně i s třetím na stupních vítězů, a tak mohli vyhlásit téma včas, aby to nevázlo. Takže jen taková malá nápověda.... :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse