Téma dne „EMOCE“ ČTVRTEK 1. února 2018

  • Marie
    Marie
    08.02.2018 19:20
    Reaguje na KIV 08.02.2018 13:27:

    "A zase ta paměť - pokud si pamatuji, když ten co vyhrál měl problém s..." - zobrazit celý komentář

    Třeba už to téma odeslala... a čeká se na pí. Helenu :-) Kdo si počká, ten se dočká...

  • anoela
    anoela
    08.02.2018 20:12
    Reaguje na Marie 08.02.2018 19:20:

    "Třeba už to téma odeslala... a čeká se na pí. Helenu :-) Kdo si počká, ten..." - zobrazit celý komentář

    Zdravím všechny čekající na téma,
    s omluvou za doposud nezveřejnění tématu dávám vědět,
    že témat s doprovázející fotkou mám několik, čekám na potvrzení Hely,
    které jsem dnes ráno psala dva e-maily, rovněž s dotazem, jak starou fotku mohu já použít k vyhlášení tématu, zatím se asi k tomu nedostala, čekám na její odpověď, tak prosím o strpení, /jsem totiž v zahraničí- jen do začátku příštího týdne a bez foťáku, tedy nemohu mít aktuální fotku/, díky, Leona

  • Marie
    Marie
    08.02.2018 20:42
    Reaguje na anoela 08.02.2018 20:12:

    "Zdravím všechny čekající na téma, s omluvou za doposud nezveřejnění tématu..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj, já si myslím, že můžeš mít určitě fotku starší, to bys musela fotit v den vyhlášení téma... přijde mi to dost drsné...:-) jinak děkujeme za info.

  • anoela
    anoela
    08.02.2018 21:29
    Reaguje na Marie 08.02.2018 20:42:

    "Ahoj, já si myslím, že můžeš mít určitě fotku starší, to bys musela fotit v..." - zobrazit celý komentář

    Díky, dala jsem na Marii :) a poslala téma Hele právě, tak uvidíme, schválí li a zveřejní,
    dobrou noc všem,
    Leona

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse