Téma dne „EMOCE“ ČTVRTEK 1. února 2018

  • Marie
    Marie
    04.02.2018 09:50
    Reaguje na Helena Macenauerová 03.02.2018 22:57:

    "...ste to tu rozjeli :))) Na čem se shodneme - Téma dne bylo geniálně..." - zobrazit celý komentář

    Ano, je to jasné...potvrzené. Děkuju. :-)

  • Marie
    Marie
    04.02.2018 10:02
    Reaguje na fialový poustevník 04.02.2018 01:06:

    "Maruško - a nejen Vy ptám se i dalších zde přítomných diskutujících - co to..." - zobrazit celý komentář

    E.B.E. je Romanyxz. Poznala jsem ho hned po pár komentářích. Fotek má asi 5 - pěkných.

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    04.02.2018 10:34
    Reaguje na Marie 04.02.2018 10:02:

    "E.B.E. je Romanyxz. Poznala jsem ho hned po pár komentářích. Fotek má asi 5..." - zobrazit celý komentář

    Maruško - pod E.B.E. není ani 1 fotka . Ať koukám jak koukám ... Pro mě je to blb který kecá podobně jako Romanýz a fotek má ještě míň než Romanýz . 0 . Takže je ještě horší ...

  • Marie
    Marie
    04.02.2018 11:01
    Reaguje na fialový poustevník 04.02.2018 10:34:

    "Maruško - pod E.B.E. není ani 1 fotka . Ať koukám jak koukám ... Pro mě je..." - zobrazit celý komentář

    Klikni na E.B.E. v jeho komentářích pod některými fotkami. Např. u MSD - tam jich je dost. Zobrazí se Ti jeho asi 5 fotek - první nebo nejstarší je ještěrka a poslední vlčí mák vložený v září 2017.

  • Zdenek Stránský
    Zdenek Stránský
    04.02.2018 11:04
    Reaguje na Marie 04.02.2018 10:02:

    "E.B.E. je Romanyxz. Poznala jsem ho hned po pár komentářích. Fotek má asi 5..." - zobrazit celý komentář

    Je to tak, jen těch fotek má 6 !

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    04.02.2018 11:14

    Maruško , pro mě je důležité že pod EBE nic není . Nebudu jeho fotky nahánět jako partizány rozprášené a zašité vysoko v horách aby je radši nikdo náhodou neobjevil ... A když se někdo stydí fotit a radši kecá a kecá ... Navíc ještě napadá lidi když zafotí v ZOO - zatímco sám není schopen předvést ani vlastní kurník ... Proč ? Proto že jeho duševní nahota mu dovoluje jenom kecat a kecat ...

  • Moni Sandrová
    Moni Sandrová
    04.02.2018 11:37
    Reaguje na Helena Macenauerová 03.02.2018 22:57:

    "...ste to tu rozjeli :))) Na čem se shodneme - Téma dne bylo geniálně..." - zobrazit celý komentář

    Pročítám všechny komentáře, prohlížím fotky, zapisuji hodnocení a v této skupině to opravdu emocemi žije :-). Na pondělí po půlnoci si nachystám kafčo a všechno to sečtu. Připomínám, zvláště pro nováčky, nezapomeňte fotky ohodnotit...přeji klidnou neděli :-)

  • MSD
    MSD
    04.02.2018 11:38
    Reaguje na fialový poustevník 04.02.2018 11:14:

    "Maruško , pro mě je důležité že pod EBE nic není . Nebudu jeho fotky..." - zobrazit celý komentář

    Doufám, že to tu admin brzy zatrhne. Můžeme se neshodnout o galerii nebo fotkách, ale osobní výpady jsou nepatřičné...

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    04.02.2018 12:06
    Reaguje na MSD 04.02.2018 11:38:

    "Doufám, že to tu admin brzy zatrhne. Můžeme se neshodnout o galerii nebo..." - zobrazit celý komentář

    Neboj , já se z tohoto fóra vytratím ... Na těchto stránkách se objevuju jen sporadicky . Jenom když se zde maskovaný Romanýzjebe nebo jak se vlastně jmenuje montuje do jiných členů a napadá je např. za focení v zoo. A ještě radí jak dávat nebo nedávat 7 ... Místo aby ebe vyrazil do terénu a předvedl jak se to dělá . Domluvil jsem .

  • E.B.E
    E.B.E
    04.02.2018 14:06
    Reaguje na fialový poustevník 04.02.2018 12:06:

    "Neboj , já se z tohoto fóra vytratím ... Na těchto stránkách se objevuju..." - zobrazit celý komentář

    Moje fotky sou tam, kde byly. Že neumíš číst je taky tvůj problém. A jestli a jak si změním nick ti může být ukradený. Taky se nejmenuješ poustevník. A nijak tě nenapadám. Naopak. Bráním jiný, který napadáš ty. Viz třeba naposled Festa, a ty, co je urážíš svým hodnocením. Přitom nerozeznáš slušnou fotku od podprůměrnýho cvaku. Jinak bys nemohl dávat sedmičky všemu. Sou dvě vysvětlení. Za A: Si slepej jako krtek. Za B: Lžeš lidem za účelem nadělat si kamarády co oplatí sedmičku sedmičkou. Podle mě je za Bé správně. Fotky sou ti ukradený. Komentáře píšeš zásadně pod vlastní fotky, soutěže tě nezajímají, nikdo si nesmí dovolit říct názor...k čemu tady vlastně si? Jediný, co tě zajímá a proč ses ukázal tady je, že sem si ti to dovolil říct a žes byl mimo z mého nicku. I tak nevidím důvod, proč ty bys měl s těma zvířátkama být něco víc, než kdokoli jinej, abys diktoval kdo má právo psát názory. Myslíš, že sou všichni slepí a nevidí tvoje arogantní a sobecký chování?

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse