Blacklist

  • 04.05.2017 22:27
  • Festa
  • 158
  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    26.05.2017 08:12
    Reaguje na Festa 26.05.2017 05:06:

    "Snad pomůže omluva. Nějak se to od deváté strany zvrtlo. F..." - zobrazit celý komentář

    Festo, omluvit by se měl někdo jiný za obrovskou hrubost. Nadávky nejsou argumentem. Bude mi brzy již osmdesát a něco takového jsem nezažila. Vím, nejlépe se nadává ingognito, z očí do očí to jde hůř. Fotky sem dávám podobně jako Míla, abych se ještě něco naučila. Těch, kteří pomáhají radou nebo kritikou je hodně málo. Na prstech se dají spočítat. Někteří už tady také nejsou. Škoda... A připomínky Romana mně vždycky poučily, snad dostaly i dál. Nezáleží na tom, jestli někoho znám osobně či ne. Záleží na tom, jestli jeho připomínky jsou věcné nebo jsou jen jedovatou slinou. Každý si může udělat obrázek a zhodnotit sám. Ještě, že jsem poslední diskuzi nečetla večer, asi bych měla problémy s usínáním. Doufám, že emoce zchladnou a že se přistoupí k věcné diskuzi pod fotkami. O tom snad FA je. Pěkný den a dobré světlo přeji!

  • Festa
    Festa
    Autor
    26.05.2017 09:13
    Reaguje na Karla Milcová 26.05.2017 08:12:

    "Festo, omluvit by se měl někdo jiný za obrovskou hrubost. Nadávky nejsou..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj Karlo. Při přihlášení bych dal ještě kolonku s fajfkou, že souhlasím s pravidly FA a budu je dodržovat. Při hrubém porušení by mohl mít nezaujatý administrátor možnost, dát provinilci BAN, a znemožnit mu na FA na nějaký čas přístup. Hlavně co se týká vulgarit, které mě tu nemile překvapily. Je ale jasné, že by se tím administrátoři "Zbytečně" zatěžovali. Pokud se ale někdo nedokáže ovládat, tak je to špatný. A není řeč jen o mužském osazenstvu. I ženy se dokáží mužům přiblížit. Přeti nejen Tobě pěkný den. :-)

  • Festa
    Festa
    Autor
    26.05.2017 09:30
    Reaguje na MSD 25.05.2017 19:47:

    "No vidíš, dobrá diskuze :-) Skoro mě přesvědčila, že Blacklist by měl být..." - zobrazit celý komentář

    Jako je kolonka, kdo mě sleduje a koho sleduji, tak udělat kolonku- koho a kdo mě má na BL. :-) To by bylo zajímavý. Věřím tomu, že hodně lidí se na BL ocitne jen proto, že autor prostě nestojí o komentář nějakého nováčka, jak zde bylo psáno. Každopádně je lepší, když se kluci semelou tady, než pod fotkama. Potom spousta lidí raději fotku nekomentuje a neboduje. Nejde si nevšimnout toho, že od jedné takové hádky změnilo hodnocení některých uživatelů. Prostě se bojí vyjádřit svůj názor, aby nedostali sepsuto za to, jak hodnotili. Možná bych založil diskuzní fórum- "Úlevna", kde by si mohli registrovaní uživatelé ulevit. :-) Tak zdravím a přeji pěknou tmu v garáži.

  • MSD
    MSD
    26.05.2017 09:54
    Reaguje na Festa 26.05.2017 09:30:

    "Jako je kolonka, kdo mě sleduje a koho sleduji, tak udělat kolonku- koho a..." - zobrazit celý komentář

    No, v regulích FA jsou zmíněny dobré mravy :-) Jenže dnes už ty hrubosti nejsou považovány za porušení dobrých mravů, ale za svobodu prijevu :-))) Jo a tentokrát to nebylo v garáži, ale v dílně na zahradě. Okno jsem zatemnil zvenčí, abych neporušil pavučinu a dal vysokou clonu, ale ta pavučina stejně nevynikla :-(

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    26.05.2017 09:54
    Reaguje na Festa 26.05.2017 09:30:

    "Jako je kolonka, kdo mě sleduje a koho sleduji, tak udělat kolonku- koho a..." - zobrazit celý komentář

    Kdybych věděl jak toho blba dostat na BL ušetřil bych si spoustu nepříjemností . Proč jsi mi to neřekl ? Víš moc dobře jak dlouho mě pronásledoval a znepříjemňoval mi život zde . Mě zajímá focení - myslím že i počet mých fotek zde to dokazuje a ne kecání. Děkuji KIV za návod jak využít BL . Přišlo to pozdě . Udělej pro mně poslední laskavost - zařiď ať mé fotky a veškerá má identita zde zmizí .

  • Festa
    Festa
    Autor
    26.05.2017 10:09
    Reaguje na fialový poustevník 26.05.2017 09:54:

    "Kdybych věděl jak toho blba dostat na BL ušetřil bych si spoustu..." - zobrazit celý komentář

    Já myslel, že použití znáš? :-) Každopádně bych nepálil mosty. I rozbité auto se dá opravit, nemoc vyléčit a špatně nabarvené vlasy odrostou. Chvilku to štve, bolí, mrzí, ale čas, nakonec, skoro všechno zhojí. No a s FA je to stejný. Stačí chtít. Ale to záleží na každém. F

  • Festa
    Festa
    Autor
    26.05.2017 10:11
    Reaguje na MSD 26.05.2017 09:54:

    "No, v regulích FA jsou zmíněny dobré mravy :-) Jenže dnes už ty hrubosti..." - zobrazit celý komentář

    Omlouvám se dílně, že jsem ji nazval garáží. :-)

  • KIV
    KIV
    26.05.2017 11:56
    Reaguje na fialový poustevník 26.05.2017 09:54:

    "Kdybych věděl jak toho blba dostat na BL ušetřil bych si spoustu..." - zobrazit celý komentář

    No jo no, i kamarádi už si říkají volevole a jak se máš debile… A pak se najednou stane, že řeknou vole nebo debile svojí vlastní mámě, a ta uroní slzičku, případně s ním taťka vyrazí dveře…
    Podívej, poustevníku, odejít bys jen tak neměl, už kvůli tomu, že bych měla díru v seznamu mých oblíbených fototvorců…
    Doporučuji dát si jen tak (bez mazání čehokoliv) od FA chvíli pokoj, a po měsíci zjistíš, že je tu dost lidí kteří ti budou chybět. Takže klídek, ber to jako životní zkušenost. Já to vždycky říkám, že indiánský stařešina není nutně ten nejchytřejší, ale ten, co už hodně prožil, nasekal v životě spoustu kopanců a chyb, a teď ví – ne co by se mělo udělat, ale co už nedělat… Takže recept – chvilka klidu, případná omluva, a život jde dál.

  • KIV
    KIV
    26.05.2017 11:59

    A jako shrnutí k původnímu tématu na co je vlastně ten blacklist, a jestli ho nechat nebo ne, tak můj názor je, že je lepší dát někoho na black list, než se s ním pod svými vlastními fotkami rafat.
    Jen by se s jeho používáním mělo šetřit, ne tam bezhlavě šoupnout každého komu se moje fotka nelíbí. Naštěstí je proces ohebný oběma směry, a tak když dám někoho na BL a pak si to rozmyslím, jde to jednoduše vrátit. Pro ty co jsou tu noví, tady je malý návod:
    .
    Postup kontroly koho máš na blacklistu:
    Ukaž kursorem (nahoře vpravo na černé liště) na „Můj účet“, rozbalí se nabídka, vyber „Nastavení“ a klikni.
    Nalevo se objeví „Profil uživatele“, klikni na „Černá listina“
    Žlutý nápis bude buď „Žádní blokovaní uživatelé“, anebo je tam budeš mít napsané, a můžeš je odmazat když chceš.
    .
    Jak dát někoho na blacklist:
    Klikni na jeho uživatelské jméno, a dostaneš se do jeho galerie.
    Vedle jeho jména je šedý foťák, když dáš na ten foťák kursor, dostaneš červený nápis "blokovat". Klikni a je blokovaný. Dalším klikem ho můžeš z listiny odmazat neboli ho odblokovat.

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    26.05.2017 12:25
    Reaguje na KIV 26.05.2017 11:56:

    "No jo no, i kamarádi už si říkají volevole a jak se máš debile… A pak se..." - zobrazit celý komentář

    Ještě jednou díky za návod . Věnuji se focení - zde jsem se objevil až když přetekl pohár trpělivosti . Nesčíslněkrát jsem prosil , nadával , dělal si legraci - ono tak dlouho se cvaká závěrkou foťáku až to nakonec cvakne v hlavě - vlastně až do včerejška mi byl black list neznámý . Vzpomínám si na jeden vtip z dob komunismu na téma Lenin a konzerva kterou se dotyčný bojí otevřít . Lenin byl tehdy jak známo všude - jeho bradky na nás shlížely z výkladů , z nástěnek - o plakátech a sochách ani nemluvím . Papíroví Leninové se skvěly na prvomájových průvodech - jezdili na alegorických vozících ... Zde mi Lenina připomínal Romanýz ... Nejen u mých fotek řádily jeho oduševnělé úvahy - všude se vyskytoval jako všudepřítomný virus - nazval bych jej Romalenin - našinec aby se bál otevřít počítač ... Omlouvat se nikomu nebudu - vybouchl jsem jako sopka - Tobě děkuji za spolupráci a přeju dobré světlo !

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse