Blacklist

  • 04.05.2017 22:27
  • Festa
  • 158
  • E.B.E
    E.B.E
    25.05.2017 22:02

    Tohle je přesně o tobě, fialovej http://www.marcelkonecny.com/o-kritice-a-sebevedomi/

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    25.05.2017 22:15

    Víš co ty ubožáku ? Konečnýho na mně - to by ti šlo - sám umíš hovno tak si bereš profíka na pomoc - vyliž mi tady prdel , řekni administraci ať mě vyhodí - protože já stejně tady s takovým kreténem nebudu . Vem to tu za mě - nauč se fotit ty ukecanej ubožáku - pokud mě nevyhoděj já už sem stejně nedám ani obrázek . Tak jim to vyřiď a vyliž mě prdel ... !

  • E.B.E
    E.B.E
    25.05.2017 22:21

    :-)

  • MSD
    MSD
    25.05.2017 22:34
    Reaguje na fialový poustevník 25.05.2017 21:49:

    "Ty pitomče , copak můžeš dospělí lidi něco učit ? A cos tady naučil někoho..." - zobrazit celý komentář

    Mně je 63 roků, takže asi jsem dospělý. A, kupodivu, rád se nechám poučit. Je to nepřirozený?

  • MSD
    MSD
    25.05.2017 22:36
    Reaguje na fialový poustevník 25.05.2017 22:15:

    "Víš co ty ubožáku ? Konečnýho na mně - to by ti šlo - sám umíš hovno tak si..." - zobrazit celý komentář

    A dodal bych, s Romanem někdy nesouhlasím a právě zatratil můj obrázek, ale naučil mě určitě víc než ty.

  • KIV
    KIV
    25.05.2017 22:37
    Reaguje na Festa 04.05.2017 22:27:

    "Všechny Vás zdravím. Chci se Vás zeptat na názor ke zrušení, nebo ponechání..." - zobrazit celý komentář

    Odpověď na své otázky najdeš zde na stránce 12.
    Ignore list byl stvořen proto, aby se neodehrávaly nechtěné osobní střety pod fotkama.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    25.05.2017 23:05
    Reaguje na fialový poustevník 25.05.2017 22:15:

    "Víš co ty ubožáku ? Konečnýho na mně - to by ti šlo - sám umíš hovno tak si..." - zobrazit celý komentář

    Nesnáším hrubost a diskuze je o tom, aby se diskutovalo, nemyslím, že je řešením, když místo jakékoli argumentace k věci, je jen napadání, zesměšování a nadávky. Vlastně jsem se vůbec nedozvěděla, co ti vadí v tom hodnocení. Že Roman hodnotí fotky, jak hodnotí? Proč, vždyť tu bylo řečeno, že si každý může hodnotit jak chce, hm.. Ty nechceš kazit radost, tak raděj nehodnotíš vůbec a k čemu je to dobrý? Ti kteří potřebují pomoc, ji nedostanou, nedoví se jakou dělají chybu, nebo je v tom strach z něčeho jiného?
    Nechci stranit nikomu, ale opravdu mi Romanova kritika, nejen u mě hodně pomáhá a myslím, že nejen mě. Najednou vidím chyby, které bych jinak neviděla, učím se tím. Možná zas namítneš něco o jeho fotkách, ale nemyslím, že by měly o něčem vypovídat.
    Víš, máš hezké fotky, moc, ale ty mi o tobě moc taky nevypověděly..

  • Festa
    Festa
    Autor
    26.05.2017 00:02
    Reaguje na KIV 25.05.2017 22:37:

    "Odpověď na své otázky najdeš zde na stránce 12. Ignore list byl stvořen..." - zobrazit celý komentář

    Takže zvolíme šestky a sedmičky? Aby byl klid? A nebo se budeme více ovládat? Trochu se odběhlo od tématu a poslání FA. Że dostanu radu od zkušenějších fotografů? Akorát BList a rada? Ani jedna. Tak se ani nedivím tomu co se tu odehrává. Je mi z toho.... dobrou noc.

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    26.05.2017 04:57

    ...prošla jsem, podívala se, přečetla... máte to tu moc hezké, opravdu... pěkně pozdravím a půjdu zase pryč...

  • Festa
    Festa
    Autor
    26.05.2017 05:06
    Reaguje na Dana Kovaľová 26.05.2017 04:57:

    "...prošla jsem, podívala se, přečetla... máte to tu moc hezké, opravdu......" - zobrazit celý komentář

    Snad pomůže omluva. Nějak se to od deváté strany zvrtlo. F

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse