Blacklist

  • 04.05.2017 22:27
  • Festa
  • 158
  • Festa
    Festa
    Autor
    25.05.2017 20:53
    Reaguje na E.B.E 25.05.2017 20:40:

    "O tom to přeci není. Naopak...chci, aby každej mohl říct vlastní názor. Ale..." - zobrazit celý komentář

    Jen kratce. :-) Jsou to zase dva, tři z několika, kdo se Ti třeba "Odvážil" napsat svůj názor, na Tvoje komenty. Tím nechci říct, že bys neměl dělat co děláš. Akorát by si neměl do jejch názorů kopat, Pod svými fotkami se přece snažíš taky obhájit kritiky ostatních. Někdy mi připadne, že diskuze ujede do let náctiletých. Obecně. Tož hezký večer a dobrou noc. :-)

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    25.05.2017 20:55
    Reaguje na MSD 25.05.2017 20:50:

    "Je mi líto, ale musím se do toho "montovat". Vůbec mi nejde o tebe a ani o..." - zobrazit celý komentář

    Dokud si tady necháte všichni do všeho tlachat od takovýho neználka - tak tu nikdy klid nebude . Možná namítneš že taky nic neumím - to je klidně možný - alespoň ale nikomu do ničeho nekecám .

  • MSD
    MSD
    25.05.2017 21:06
    Reaguje na fialový poustevník 25.05.2017 20:55:

    "Dokud si tady necháte všichni do všeho tlachat od takovýho neználka - tak..." - zobrazit celý komentář

    Jenže já jsem tu právě proto, aby mi do toho kdokoli mluvil! Tím se poučím, pokud komentář přijmu. A i když s ním někdy nesouhlasím, jsem za něj rád. A fakt se mi líbí, když má moje věc jedničky i šestky, je rozporuplná, diskutabilní - zaujala.
    Proč publikovat pouze perfektní fotky? Na to jsou lepší servery, které fotky prodávají dál a autor z nich může mít prospěch. Jenže mě nikam neposunou.

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    25.05.2017 21:12
    Reaguje na MSD 25.05.2017 21:06:

    "Jenže já jsem tu právě proto, aby mi do toho kdokoli mluvil! Tím se poučím,..." - zobrazit celý komentář

    Pomáhej ti Pán Bůh pokud tě bude posunovat takovýto vemeno jako je romanýz . Bohužel nemám pro něho jiné jméno . Myslím že fotíš daleko líp než on . Já myslím že 90 procent zdejších členů fotí lépe než on - byly časy že nefotil vůbec a jen kecal a kecal ... Nyní opět jen a jen kecá - tak se nech od něj někam posunovat ...

  • E.B.E
    E.B.E
    25.05.2017 21:28
    Reaguje na fialový poustevník 25.05.2017 20:49:

    "Já ti dám ,, říct názor " - napřed bys měl něco umět a pak poučovat - ty..." - zobrazit celý komentář

    Si fakt magor :-) Nebudu tvrdit, že su dobrej fotograf, ale co to má splečnýho s psaním komentářů? ...ty když ti v restauraci nechutná, tak to sníš bez řečí, jenom proto, že nejsi šéfkuchař? Myslíš, že nepoznám dobrý víno jenom proto, že sám nemám vinohrad? :-) ...a jak by sis to teda tady na FA představoval? Kdo teda může hodnotit fotku? Jenom profesionální fotograf s vystudovanou uměleckou školou? :-)) ...to by tu nikdo nic nehodnotil. Opravdovým umělcům sou ty naše cvaky šuma fuk :-) Asi by to chtělo přepsat pravidla a zrušit sedmibodovej systém. Že? :-) ...stačí sedmička a šestka, coby ano ne. A nebo jen "lajk"? :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    25.05.2017 21:33
    Reaguje na fialový poustevník 25.05.2017 21:12:

    "Pomáhej ti Pán Bůh pokud tě bude posunovat takovýto vemeno jako je romanýz ..." - zobrazit celý komentář

    Čím si někomu někdy tady pomohl, poradil? Kdy jsi napsal komentář k fotce jako takové? Schválně mi to ukaž. Myslíš, že ty sedmičky někomu pomohly? Nebo kecy, netýkající se fotky? Co nějaká rada ve fóru, když měl někdo dotaz? Fakt ti uniká smysl fotografickýho serveru.

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    25.05.2017 21:41
    Reaguje na E.B.E 25.05.2017 21:28:

    "Si fakt magor :-) Nebudu tvrdit, že su dobrej fotograf, ale co to má..." - zobrazit celý komentář

    Ty blbečku - už ti někdo řekl že když tě někdo opakovaně žádá abys mu dal pokoj , abys k němu nelezl do zahrady že je dobrý mu vyhovět ? U mně nemáš za mák autority protože nic neumíš . Pokud to srovnáš z restaurací - tak bys měl navštívit jinej lokál . Koukám že ti ležej ve tvý zabedněný a závistivý makovici ty 6 a 7 . Ty na to nemáš tak srážíš celý okolí - nejen mě . U mně jseš závistivej blbej tupec kterej se to stejně nenaučí tak volá po jiným systému . Jdi za roh a nafackuj si ! Vzpomínáš ? Už jednou jsem ti to radil.

  • E.B.E
    E.B.E
    25.05.2017 21:48
    Reaguje na fialový poustevník 25.05.2017 21:41:

    "Ty blbečku - už ti někdo řekl že když tě někdo opakovaně žádá abys mu dal..." - zobrazit celý komentář

    Celou dobu ti tady vykládám, že to není "tvoje zahrada", ale veřejnej chodník a že komentáře nepíšu jen kvůli tobě, ale všem, co je budou číst ? Jednou ses rozhodl, že ukážeš fotky veřejnosti a že oni ti budou psát svůj názor, tak se teď nediv. Samozřejmně je sem ale dávat nemusíš, když ti to vadí :-)

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    25.05.2017 21:49
    Reaguje na E.B.E 25.05.2017 21:33:

    "Čím si někomu někdy tady pomohl, poradil? Kdy jsi napsal komentář k fotce..." - zobrazit celý komentář

    Ty pitomče , copak můžeš dospělí lidi něco učit ? A cos tady naučil někoho ty když sám nic neumíš ? Blb zůstane blbem a vůl volem ... Ty máš jediný štěstí že tě neznám osobně ! / i tady platí jedno přísloví ,, Bav se s volem když nemáš klacek " / Internet je holt anonymní - to je tvoje velký štěstí.

  • E.B.E
    E.B.E
    25.05.2017 22:00

    Tohle by si asi měli všichni přečíst :-) http://www.marcelkonecny.com/proc-si-temer-kazdy-fotograf-mysli-ze-je-vyjmecny/ ...jsou na to dokonce vědecký studie :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse