Články označené - Sony RX10 Mark IV

  • Sony RX10 Mark IV - první zkušenosti

    Sony RX10 IV je přístroj typu ultrazoom (24-600mm) s netypicky velkým 1" senzorem (crop 2.7x). V tomto se však neliší od již prodávaného Mark III. Ten rozdíl je jinde - zejména dostal ďábelsky rychlý PDAF autofokus na podobné bázi, jako má vlajková loď A9. To umožňuje nový čip s architekturou "stacked CMOS" s údajně 20x rychlejším odečtem dat než klasický senzor. Díky němu tu najdeme i 24 sn./s snímání v plném rozlišení (s AF!), kvalitní 4K video či elektronickou závěrku až do 1/32000s bez zkreslení. S přístrojem jsme fotografovali na workshopu Sony v Kappadokii - naše postřehy a ukázkové snímky najdete v článku!

  • Sony uvádí Cybershot RX10 Mark IV, ultrazoom s 1" senzorem

    Sony uvádí novou generaci svého 24-600mm ultrazoomu s velkým 1" senzorem: RX10 Mark IV. Jeho hlavní novinkou je rychlý AF a sériové snímání díky "Stacked CMOS" snímači. Konečně přibyl také dotykový displej či Bluetooth. U výrobce je již samozřejmostí kvalitní 4K video, zde dokonce přesamplované z vyššího rozlišení.

     0

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace