ČB Verze
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Nejsem ani ml a ani st ale libi :o)
Výborná atmosféra, dal bych tomu větší kontrast pro zdůraznění dokumentárního charakteru ( a mírné zrno )
chybí tomu něco na výšku, na tak malou fotku moc různorodých objektů.přesto to není špatné.
5+, fajn, příště klidně větší
pamatam si tu prvu farebnu podla mna to je lepsie , ale mozno viac kontrastu a ciernej ;) vatsie a ramcek k tomu ;) nech to ma nejaky format , za dobry ramcek niekedy +1 k fotke patri tak trochu , to len taka mala rada ;)
parada
5+
taky libi..
Jsem rád, že jsi to zprava říznul a bw tomu hodně pomohlo, kontrast se mi zdá dobrý. Výborná fotka bez výhrad. Jsem rád, že jsem zde po letech zavítal :-)