Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tie dve sa na seba podobajú!!!
moc pěkné
líbí
...moc pěkné
Perfektní práce:o)
6+ libi
Krásná práce..docela roztomilá modelka..s tou bych fotil více
líbí 6+
líbí moc - to světlo je kouzelný... :o)
Fajna robota
SUPR...
jeej.. to je pekne..
6++ moc líbí :)
parádní...
dost podařené
dobré to je
6++ , moc pěkný
moc milý:)
proti všem, ach jo...pro mě tedy pleť, tonalita a prvoplánovitost...promiň, přeji příjemný večer...:-)
Dál od pozadí
6--
moc strojené
paráda , moc pěkné
Saudek jako vzor?
pekné :o)
:)
pekne...
++ tohle se mi libi hodne :)
chytrolíni někteří :)
hodně pěkné
hodne vydarene.. ta panenka je opravdu cool :-)
taky líbí jen mi tu vadí maličko odlesk na pravé tváři...hodně "žhne" do očí ;-)
..juuuj..
fajn...
tahle taky moc pěkná
good !!!
super práce
viac kontrastu a je sto uplne super
opravně hóódně emotivní ! ! !
6+++...:)
super!