Vzpomínka na jednu z mnoha zimních kalamit. Ještě, že už jaro klepe na vrátka, i když...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
No to máš pravdu.. i když?... líbí...
i kdyz ma snad o vikendu zas snezit..
něco by se našlo co pokárat, ale možná bude i jaro :) tak budu hodný
Libi
pěkná, ale co to říkáš o klepání jara, na Šumavě dnes napadlo 30 cm sněhu a v Písku do rána 5. cm
vsak taky jeste odkladam prezuti na letni obuti..
no to je rozumné, sousedka dnes ráno běžela do sklepa, protože neměla zimní oblečení a obuv ani pro sebe, ani pro děti. H a ha
líbí
Fajn kompozice, ale já tyhle bílé až tak nemusím.
super, ako zo sna ;)
i kdyz u nas vcera napadl snih....sakra:)
líbí
Velmi pěkná fotografie, jen se mi zdá malinko překontrastovaná...
=>jirka prevratil, kontrast je ucel, jen cerna a bila, nic vic, nic min. je to ale samozrejme vec nazoru, diky za nej
Pekna fotka,ma svou atmosferu,nesedi mi ten ramecek a mozna prilis prazdna vpravo,4++
No tohle se mi líbí :-)