Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
připadá mi to křivý a to mi vadí..jinak dobrý
škoda že sa tam nedala dodržať simetria, bolo by to naozaj dobré nebyť toho vrchu stožiara
připomínky zazněly...dobré
křivé to je, a o to právě jde, že prvek konstrukčně symetrický působí v prostrou deformovaně.
všetci tu fotia a nevedia nič o nedokonalosti ľudského oka ? :o)http://www.vestirna.com/www2/ill/index.php?num=6&dir=files/shape/&langue=cz
4+
...
originální
libi. namet i provedeni.
good
nápad ;o)
Každý můžeme fotit co se nám líbí. A to je na tom focení super. Proto i tady je vidět, že se to někomu líbí a jiným ne :)
Fotografie je to ale skvělá. Howk :)
díky za komenty. Jak psal Aleš Lada někomu se fotka líbí někomu ne. Budu zkoušet dál.
Ale musím říct, že to není příjemné místo na focení. Mrazí člověka v zádech jak tak leží pod stožárem a nad ním to všechno bzučí a prská :o)