Moje prvotina na film asi po 20 letech. Je to uplne neco jineho nez nuly a jednicky a z celeho filmu se toho moc nepovedlo...mam se co ucit:-) Ale bavi me to:-)
Tohle je z letosnich povodni....soutok Labe a Jizery
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
No název mírně morbidní, fotk mírně sqělá
vyborne
parada nemas to nekde ve vetsim? tady toho moc nejde videt:(
David...bohuzel nemam. Nechal jsem si to skenovat na male rozliseni...jen kvuli nahledu. A jeste jsem z toho delal vyrez, takze to mam doma jen o trosku vetsi. Az budu doma, tak ti poslu odkaz
++
pěkný
neni zle, akurat fakt dost male a neostre
Mě se to hodně líbí.
MARTIN ŘEKL VŠE
toto je trosicku lepsie... paci...
určitě je negativ ok, takže fotka bude super
He, někdo tady už tohle vyfotil a já mu napsal ať srovná linii obzoru a dá to do čb - a tohle je přesně vono!
Ondra...to jsem byl ja:-) Ale tamta fotka byla focena na digi. Tohle je klasickej film...
pěkná
moc pěkné, drastickej název :)
Smutné
..krasne depresivni...
věřím, že na papíře je to, co se týče kvality, mnohem lepší