Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5-
slabší ostrost
no kocour krasavec, foto udelas urcite lepsi :o))
to je britak ?
skúsila by som menej kontrastné svetlo,možno obyčajné denné,bez odrazov
a by si mohol aj nejaký portétik ušatý hodiť :o)
5-
vim o jedne, ktera by neodolala a zahrnula by ho laskou.