25. 5. 2005
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nejaky ten ramecek by se mozna hodil...
Příjemná vzpomínka na dobu bez sněhu. Asi by se mi víc líbilo, kdyby ten strom byl celý.
ale na tu zelenou trávu se hezky kouká. Já už nechci sníh :-(
parádní
do pohody
3+
milý
krásné
paci sa mi
bodovo nadhodnotena foto... bezny vycvak ... priemerna foto lukas...nech sa dari
sice malá..ale milá..fotečka:)
Hezké, ale malé:(
chtelo to vyuzit ten rytmus stromu-to by to lepe tahlo
cus gesva, dobre foto