Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Vítej na FA
ahoj
Zdravim všecny na FA a předem díky za vaše názory.Mazy
jééé, až se mi z toho motá hlava....
vítej a vydrž....
paci
Asi bych tam zkusil nechat jen ty věžáky, oříznout čtvrtinu z hora a z prava ... ?
kompozičně zvláštní, technicky podařené
tak tak, byl bych taky jen pro ty baráky
fajn
ahoj
vitaj
s tím ořezem nevím.Teď jsem to zkoušel a zdá se mi to tak zajímavější.Rozhodně ale dík.