Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mne se libi
pekne macro
líbí
+++++++++++++++++++++1
moc hezký! Příjemná fotka
hezká fotečka :)
hezké...
pekné
5+1 za sluníčkovou barvu. :-)
krása :)
pěkné foto
pěkná fotka, příjemné barvy
Hezká!
:-)
moc fajn nápad, není to okoukané :-)
fajn
perfek
na prani k narozeninam mamince je to dokonale. Libi se mi moc dobre zvolena hloubka ostrosti.
prijemne makro..
pekne
Fajn
krasne ciste !