Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne,mozno trocha chaoticke..
zajimave
Červená se line záře :-) Má to něco do sebe...
U mna pocitovo. Lubi sa mi to. Pravy horny cipik by som dorobil. 5++
bílou linku bych ale nedávala...
5+
velmi pekna abstrakcia :)
dobra abstrakce, i kdyz se malinko ztracim ..
5/6