Takový je "lidový" název tohoto rybníka, který je nedaleko starého židovské hřbitova.
Pěkný den všem :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
... super
Pěkná obloha, ale kdyby jsi nenapsal, že tam je rybník, tak si jej ani nevšimnu..;)
2Petr: no on ten rybník je pod sněhem :-)
pekné...páči sa mi to farebne
krásny pohľad
hezké
Krásné mraky. Asi bych to jen trochu říznul hore i dole.
bezva
Fajn
pěkné
5++
obloha je super
gut
5+
moc pěkné
fajn