už je to dávno kdy jsem na tomhle kole jezdila, a tak to taky podle toho vypada...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zajímavé, to je pověšené na stěně?
paradicka... paci...
zajímavé...líbí
vypada pekne:)
Pekna vzpominka :-) Skoda blesku, myslim, ze ubiji tu historii.
jaksi zaháknuto na žebříku...jinak všem moc děkuju:o)
Proc to je tak strasne zlutozelene?
Jinak namet fajn.
velmi pěkné...
Světlo se mi na tom snímku nezamlouvá...
dobrý..
welcome!
? zajímavý, jsem z toho mírně vedle, ale je to pěkný :)
Jééé.... to je super! Mě to vyvolává pocit sklepu... nádhera!
Super,barevně perfektní.
dobre
Dal bych si ji na zeď...nebýt toho tónování...moc pěkné....-)
fajn
jo to su spomienky. pametam na takejto divokej masinke u babky po dvore sa prehanat
super
pěkná vzpomínka
dobré, líbí
velmi pěkné
ok ale chci to kolo :o)
pepé: to nejde.. to jsou emoce..to bys musel byt sakra dobry ulovek:o)))
zamrznul čas,pěkný:-)
vitaj
jako...dobry! pekny nastup! :)
jojoo, zajimavej a povedenej kousek :o)
:) parada