Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kompozičně mi to nesedí...
Moc dobarvené, kompo.
+ Pěkné barvičky.
odraz tam sice je, ale neostré!! obloha je plná pixlíků (komprese)
4- Hlave kompozice je divoka + TK
v obrazku vladne pomerne znacny chaos, rozhodne by som sa snazil celu vec zjednodusit, na nieco sa zamerat, neni vidiet, co si vlastne fotil, hoci je tam toho dost... svetlo obednajsie, kvalitka tiez kriva...
5-
tyhle pohledy mě asi nikdy nepřestanou bavit