Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Najmä kontrast a ostrosť...
Opravdu slabší! Přepalený, malý, neostrý!
kdyby to bylo větší!
zajímavá scéna, ale kvalita to hodně degraduje
záběr hezkej,kvalita mi chybí
huh...
Mě by zajímal spíše nějaký detail na louce. Zbytek by mohl být v pozadí. Originální foto vyzní určitě lépe. Tady nejsou vidět očekávané detaily.