Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vkládáš moc brzy
Dostanu se na internet zřídka, když už tam sem, tak vložím ...
Pocitově...všechny ty hle pohledy znám v originále..
mně se líbí
Příjemně klidná atmosféra. Lepší barvy?
polarizák by ti pomohl udělat scénu sytější a aj ti odstraní trochu mlžnost