Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6/5
welmi paci!
supr
super kompo
hmmm :o)
6-...myslim, ze by sa to dalo spravit aj efektnejsie
5+; pěkné, ale zdá se mi ten šum ?!,
jedno lietadlo nepusta dym,bod dolu:)))Ale nie...
Mne sa to paci
pěkné...
Pěkná kompo, Red Bull team podle zet padesátek nemýlim-li se :-)
To je paráda.
jo
++
super
5+
pěkné
Více než příjemná práce...
fajn
Super
líbí
výborne
Tak tady si neodvažuji jinak než za plnej... Krása!