Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
prostředek mi ale přijde takovej nekonkrétní, neostrej - prostředkem myslím to zelený ;-)
zaujímavé
super...rovno na stenu
pekné
Zajímavé...upoutá to:-)
se povedlo
ano
6+ moc pěkný!
fajn libi :))
Příjemné
5+
...co to je?--
je to sklo
velk skoda tej kompresie...
moc pekne
pekne ciste dekorativne
pekná pocitovka
aha,zase ďaľšia na stenu...super!