Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Fajn světlo
Super kompo!
bylo krásné světlo
5+
pěkné...
super kompo
Vsak vis-:)
já vidím pradědu i vpravo vepředu:)
Krása, plný počet...
krásné světlo
podle mě by měl být Praděd ústředním motivem a ty stromky po stranách obraz jen rámovat, takže by to chtělo o kus dozadu a delší ohnisko. Tady se ta hora fakt ztrácí a nebýt názvu, tak bych ji tam asi ani nehledal
5-