Francie, předhůří Savojských Alp.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
trochu doostrit
neostre
ostrost
takový prázdný, neostrý??
tk, kompozice .... 2+
TK.......
škoda horší tk
malilinko doostrit
decentne
pěkné světlo
ten fialový strom bych vynechal,stačilo se s foťákem trochu pootočit a sklopit objektiv aby té oblohy tam bylo méně
v editoru by se ještě dalo zapracovat
kompozicia