Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí se mi to
gut
4+ kus chaos
Velmi podobna situacia jak na mojej fotke. Az by som povedal ze totozna. Stotoznujem sa s Borievkami. Kompozicne dost bordel.
bardzo ladne
trosku na tesno
pekný odraz,zamerala by som sa na ten,zdá sa mi tam toho takto veľa
jééé
na Fa mám včera jeptišky - sudičky, ty 2 vlevo jsou Polky...bezva holky
Hezké barvy od slunička. Možná bych malinko víc řezal.
5++
velmo pekne !!