Můj první pokus o ČB, mám ještě další záběry, tak příště dám i barevnou.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mne páči
pěkný 5+
je to dobre, trocha by som to hore usekol...
Mě se líbí...
libi
zvláštní příjemné světlo, těším se na další.:)
5/6 ... na mně je tam toho nahoře moc :)
určitě čb, je skvělá ;)
dík za připomínky, v pátek bude barevná s jinou kompo ;-)
zajímavé
bw rulez
pekná
názory sa rôznia, pre niekoho je veľa miesta hore, ja by som kúsok ubrala dole... :)
peeknee tak ako to je:)
5+
fajn
5+
takovýchto fotek je tu poslední dobou jak hub po dešti... Ale co, zatím mě ještě neomrzely, jen jsem se vzdal nápadu taky si nějakou takovou vyfotit :) Jinak barevnou verzi snad ani nezkoušej, myslím, že to nebude ono...
je to dobre, to svetlo bolo prirodzene?
mam 2 dost podobny v galerce...:)
tohle mam rad..a zejtra pribude treti..:)
5++
fajn
to Zuzana: přirozené, i když nevím jaké by mělo být jiné ;-)
Počkej si na pátek, přidám barevnou a hned poznáš jak to bylo
to David: přiznám se, že jsem se nechal inspirovat :+)
michal cabela sem vcera daval podobnou :-) no jo, nejak se nam tu mnozi :-)
Krásně jednoduché.
vyborne
...Johnnie Walker přichází.
Moc hezký snímek. Potěšil.
5+
Líbí, dramatická!
čisté
vzhledem k tomu, že jsem první shlédnul barevnou verzi, dám "jen" 5:) - přijde mi to teď v porovnání s barevnou takové nevýrazné
6+
Má své kouzlo,prvně jsem kouknul na barevnou,ale hodnotím prvně tuto - ČB - líbí se mi obě:)
Jdu dát body barevné:))
barva je barva :-)
+
líbí
dalsi s bezva atmoskou. vono je zbytecny to uz psat. bezvadnou atmosferu maji snad vsechny vase fotky