•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 648 fotografií Černobílé foto
    • 101 481 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    OM System M.ZUIKO ED 12-45 mm f/4 PRO

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Olympus Superzoom 700BF

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Sony CyberShot DSC-W800

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Rybníček

400(5.7) 48 hodin: 321 (5.6)
Potvora Láďa Valík Potvora Láďa Valík (10 986 bodů)
V galerii: Krajina

Místo a čas: Újezd u Brna, 29.11.2003 16:15
Expozice: 1/30 s | f 3.5 | ISO100

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Martin Pospíšil MPosp
    Martin Pospíšil MPosp
    celkem 54 781 bodů
    |
    01.12.2003 13:04

    Bomba!!! ... skvělé, skoro 7 ;o)

  • Miloš Klemsa
    Miloš Klemsa
    celkem 6 630 bodů
    |
    01.12.2003 13:14

    pěkný

  • Ondrej Sanda
    Ondrej Sanda
    celkem 15 144 bodů
    |
    01.12.2003 13:23

    6+; dik!

  • Erna Veselá
    Erna Veselá
    celkem 15 854 bodů
    |
    01.12.2003 13:28
  • Alena Brončeková 1
    Alena Brončeková 1
    celkem 2 882 bodů
    |
    01.12.2003 13:32
  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    01.12.2003 13:34

    5+ ja by som to dal na stred nech je to pekne symetricke, lebo uz tak je to takmer na strede..

  • Potvora Láďa Valík
    Potvora Láďa Valík
    celkem 10 986 bodů
    |
    01.12.2003 13:37

    Michal: zkousel jsem ruzne orezy (napriklad i zprava, aby to bylo mensi), ale vetsinou to narazelo na problem nasilne urizleho praveho okraje rybnicku, proto jsem nakonec nechal tento orez.

  • Pavel Sedlák
    Pavel Sedlák
    celkem 860 bodů
    |
    01.12.2003 13:49

    Dobré a opravdu emotivní.

  • Palo 1
    Palo 1
    celkem 4 907 bodů
    |
    01.12.2003 13:57
  • Štefan Nagy
    Štefan Nagy
    celkem 12 325 bodů
    |
    01.12.2003 14:02

    pekna

  • Slavo Tuček
    Slavo Tuček
    celkem 23 212 bodů
    |
    01.12.2003 14:03

    aj ked tmave, ale krasne.

  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    celkem 118 801 bodů
    |
    01.12.2003 14:05

    Pekne svetlo, kompozicne mi to celkom nesedi, trochu chyba spodok, pacil by sa mi cely odraz. Ma to vybornu atmosferu.

  • Ivan Tomášek
    Ivan Tomášek
    celkem 0 bodů
    |
    01.12.2003 14:06
  • Potvora Láďa Valík
    Potvora Láďa Valík
    celkem 10 986 bodů
    |
    01.12.2003 14:14

    Igor: bohuzel je to jen rybnicek a ne rybnik, takze odraz se tam nevesel cely.

  • Ota Hevler
    Ota Hevler
    celkem 37 275 bodů
    |
    01.12.2003 14:17
  • Fotograf 22
    Fotograf 22
    celkem 0 bodů
    |
    01.12.2003 14:18
  • Dana Hatalová
    Dana Hatalová
    celkem 29 332 bodů
    |
    01.12.2003 14:25
  • tulikráska
    tulikráska
    celkem 34 001 bodů
    |
    01.12.2003 14:29

    5++

  • Michal Bily
    Michal Bily
    celkem 40 446 bodů
    |
    01.12.2003 14:36

    super atmosfera

  • FGR
    FGR
    celkem 108 bodů
    |
    01.12.2003 14:46
  • David Janeba
    David Janeba
    celkem 5 682 bodů
    |
    01.12.2003 14:47
  • Petr Žwak 1
    Petr Žwak 1
    celkem 19 158 bodů
    |
    01.12.2003 14:51

    hel, ten mi utekl, libi. Skoda tech dratu, ale i tak si jeden ten sloup hezky schoval :)

  • Karel Omes
    Karel Omes
    celkem 70 604 bodů
    |
    01.12.2003 14:59
  • suzana
    suzana
    celkem 28 642 bodů
    |
    01.12.2003 15:36
  • Tomáš Maruška
    Tomáš Maruška
    celkem 1 112 bodů
    |
    01.12.2003 15:45

    Mne osobne sa nepacia tie elektricke droty a transformatory. Je to fotka prirody a myslim, ze toto by tam byt nemalo. No ale ako pisem, subjektivny dojem.

  • Pavel Drábek
    Pavel Drábek
    celkem 3 622 bodů
    |
    01.12.2003 15:46

    fajn, líbí!!

  • Pavel Tyle
    Pavel Tyle
    celkem 173 682 bodů
    |
    01.12.2003 15:51

    Hezké, subjektivně - méně oblohy.

  • Jiri Stefek
    Jiri Stefek
    celkem 23 367 bodů
    |
    01.12.2003 15:54

    libi

  • Brano Kendra
    Brano Kendra
    celkem 11 779 bodů
    |
    01.12.2003 15:58

    ++ Skoda drotov, aj ked dnes je uz takze najst kusok panenskej prirody ... Velmi pekne ... ;)

  • L 1
    L 1
    celkem 0 bodů
    |
    01.12.2003 16:20
  • steaphans
    steaphans
    celkem 8 639 bodů
    |
    01.12.2003 16:28

    snáď kapku menej oblohy, keď už sa celý odraz nezmestil

  • Stanislav Tošner
    Stanislav Tošner
    celkem 60 774 bodů
    |
    01.12.2003 17:07
  • fabo
    fabo
    celkem 23 364 bodů
    |
    01.12.2003 17:34
  • Dino 1
    Dino 1
    celkem 24 bodů
    |
    01.12.2003 17:50
  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    01.12.2003 18:13

    ja som skor myslel ze orezat tak centimeter z oblohy.. mat to symetricke podla oblohy, a rybnik nech ostane

  • Josef Vaishar
    Josef Vaishar
    celkem 0 bodů
    |
    01.12.2003 18:31
  • Lucie Blažková
    Lucie Blažková
    celkem 1 750 bodů
    |
    01.12.2003 18:54

    6+ krásné zrcadlení!!!

  • V B
    V B
    celkem 2 467 bodů
    |
    01.12.2003 18:57

    Tohle se mi moc líbí!

  • Miroslav Kolčava
    Miroslav Kolčava
    celkem 71 090 bodů
    |
    01.12.2003 19:25
  • Leoš Suchánek Trhač
    Leoš Suchánek Trhač
    celkem 0 bodů
    |
    01.12.2003 20:06

    Rybníček? Skvělá fotka. Jen ty vlezlé střechy a všudypřítomné dráty a trafačky... Jo, ptal ses na "manšestr II"? Z Kozích hřbetů, severní hranice Prahy, směr k Úněticům do polí...

  • radoz
    radoz
    celkem 53 321 bodů
    |
    01.12.2003 20:10
  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    01.12.2003 20:19
  • Jirka Kos
    Jirka Kos
    celkem 4 761 bodů
    |
    01.12.2003 20:21

    mě se to líbí sakum-prdum jak to leží :-)

  • krleš
    krleš
    celkem 2 127 bodů
    |
    01.12.2003 20:25

    Barevně úžasné. Za dané situace (el.dráty, malý rybník...) velice pěkný snímek.

  • Petr Beran 1
    Petr Beran 1
    celkem 1 192 bodů
    |
    01.12.2003 20:59

    Asi bych trochu ubral shora, jinak pěkné..

  • Alice Prokopová www.alicepro.cz
    Alice Prokopová www.alicepro.cz
    celkem 187 693 bodů
    |
    01.12.2003 21:50

    nááádhernýýý!!
    6++

  • Jiri Rudovsky cedli
    Jiri Rudovsky cedli
    celkem 7 917 bodů
    |
    01.12.2003 22:06
  • koko
    koko
    celkem 23 669 bodů
    |
    01.12.2003 22:17
  • David Skoumal
    David Skoumal
    celkem 0 bodů
    |
    01.12.2003 22:31

    Tak se mi zdá, že tenhle rybníček asi nevypadá tak dobře v každou denní hodinu - líbí se mi, že sis vybral tu správnou :-)

  • Potvora Láďa Valík
    Potvora Láďa Valík
    celkem 10 986 bodů
    |
    01.12.2003 22:56

    David Skoumal: máš pravdu, jezdívám kolem něj snad už 15 let a přes den není vůbec zajímavý, ale v tu sobotu byl fantastický západ slunce :).

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    01.12.2003 22:56

    jo to je pekne, tyto barvy mam rad

  • Stanislava Brůhová
    Stanislava Brůhová
    celkem 180 986 bodů
    |
    01.12.2003 23:17

    dobré barvy

  • Hana Šárová 1
    Hana Šárová 1
    celkem 0 bodů
    |
    02.12.2003 01:08
  • Karelabek
    Karelabek
    celkem 0 bodů
    |
    02.12.2003 07:34
  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    celkem 81 963 bodů
    |
    02.12.2003 09:01
  • Gorgnar Šolcsson
    Gorgnar Šolcsson
    celkem 21 652 bodů
    |
    02.12.2003 09:45

    ty jo fakt dobry, sice premejslim, jestli tam nechybi spodek, ale i tak super

  • Zdenek Vokoun
    Zdenek Vokoun
    celkem 20 414 bodů
    |
    02.12.2003 09:58
  • Marek Suchý
    Marek Suchý
    celkem 144 452 bodů
    |
    02.12.2003 10:21
  • Thomas 1
    Thomas 1
    celkem 0 bodů
    |
    02.12.2003 11:43

    pekná fotka. KUA aj ja chcem 300D :-)))

  • meno_zmenil_traktor - na_nepoznanie
    meno_zmenil_traktor - na_nepoznanie
    celkem 2 200 bodů
    |
    02.12.2003 11:48

    5,6

  • msl
    msl
    celkem 6 013 bodů
    |
    02.12.2003 11:55
  • Fotograf 26
    Fotograf 26
    celkem 0 bodů
    |
    02.12.2003 16:37
  • Josef Kočí deda pepa
    Josef Kočí deda pepa
    celkem 1 101 bodů
    |
    03.12.2003 17:58
  • Zdeněk Šolc
    Zdeněk Šolc
    celkem 9 387 bodů
    |
    04.12.2003 14:31
  • Petr Illek Kay
    Petr Illek Kay
    celkem 5 704 bodů
    |
    04.12.2003 17:01

    libi... ale fotka se mi nejak ztraci do ramecku.. mozna bych zkusil bilou linku

  • Petr Illek Kay
    Petr Illek Kay
    celkem 5 704 bodů
    |
    04.12.2003 17:02

    jeste bodiky :)

  • Potvora Láďa Valík
    Potvora Láďa Valík
    celkem 10 986 bodů
    |
    04.12.2003 17:03

    Petr: Ona tam ta linka je, ale je velice decentni, dal jsem ji pruhlednost asi 30 %, ostry bily ramecek mi prisel prilis agresivni.

  • marcus
    marcus
    celkem 18 823 bodů
    |
    05.12.2003 15:53
  • Aleš Polcar
    Aleš Polcar
    celkem 13 809 bodů
    |
    08.12.2003 09:50
  • Petr Koritina
    Petr Koritina
    celkem 80 080 bodů
    |
    11.12.2003 23:21
  • nick 1
    nick 1
    celkem 0 bodů
    |
    25.12.2003 07:21

    super

  • Petr Diviš
    Petr Diviš
    celkem 3 986 bodů
    |
    27.12.2003 21:48

    sweet! a souhlastim s tim ze ta elektroinstalace tam detailistum bude vadit;o)

  • Marek Fedorov Onehalf
    Marek Fedorov Onehalf
    celkem 0 bodů
    |
    09.01.2004 19:52
  • Jiří Mašek Křemenáč
    Jiří Mašek Křemenáč
    celkem 20 828 bodů
    |
    13.01.2004 01:09

    nádhera, tohle bych mohl mít hned na zdi...

  • Michal Štěpánek msdr.mike
    Michal Štěpánek msdr.mike
    celkem 6 619 bodů
    |
    18.02.2004 23:04
  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    02.07.2006 17:34
  • Marek Horváth
    Marek Horváth
    celkem 36 469 bodů
    |
    17.09.2006 20:49

Další informace

Vloženo: 1. 12. 2003
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 127 x
Fotoaparát: Canon EOS 300D

Štítky fotografie

  • emotivní 28287x
  • krajina 68026x
  • příroda 107573x

Další fotky autora

  • Geometrie
  • Šiška
  • Poezie 2236 m n.v.
  • Západ slunce nad Sappadou
  • Teď královnou jsem já
  • Ohnivá gerbera
  • Jeho Veličenstvo
  • Její růže
  • Francouzské probuzení
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • --- na útesu ---
  • Proužkovaná krajina
  • Jezero     Jasna
  • Starý hřbitůvek
  • U nás
  • Hameráček
  • Vyhlídka Čertovy kameny
  • ---ráno na Šumavě...
  • Purpurový soumrak nad Bangkokem
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.