Místo a čas: Vídeň, 7.12.2003 13:20
Expozice: 1/200 s | f 10.0 | ISO100
Slibuji, že je to již poslední fotografie ze série stromů za vídeňským Belvederem. Dnes s jasnější oblohou, bez přítele E.A.Poea, s lepší náladou a nadějí, že mračna ustoupí a po nebi se rozleje opět rozumná modř dobré nálady :-).
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tiež výborné.. ten pohľad na vtáka hore skvelo doplňuje
ejhle, dalsi potvora havran, nebo havrani potvora? Ten pesimisticky mi prisel lepsi, mel atmosferu.
Petr: ano ano, proto jsem dal nejdříve toho prvního... na druhé straně tento je takový vyváženější a nepůsobí tak chmurně :-).
pěkné, ikdyž jasnější počasí by neuškodilo
Tommy: bylo lehce pod nulou, za hodinku mi jel vlak zpátky do Brna a foukal studený vítr :-). Jistě uznáš, že na hrdinství nebyl v ten okamžik moc čas :-).
5+;
parada, ze pises info ... dik;
5+ Tahle je taková uvolněná nadějí :) (plácám, ale baví mě to)
Nesedími mi osvětlení, pro optimismus bych volil raději osvětleného havrana. Hlavní motiv se mi jeví malý.
chtel jsem dat za pet, ale pak jsem si vsiml havranova pohledu a toho leticiho partnera vlevo nahore.super. ten ramecek mi tam moc nesedi.
Jirka: když já už si na ten rámeček zvykl...:-). Mimochodem, tato fotka se mi líbí krapet více než první havran, byť ten měl zase velice hutnou atmosféru - je taková optimističtější, více projasněná - zkrátka tak nějak jako já :-D
Mě se tedy víc líbí tato verze ....
Mě osobně to moc nesedí
dobre to je
Dal bych tomu "normálně" tak 4, ale ten kontakt mezi havranem a letícím ptrákem to o hodně zvedá
Laďo, už po třetí to samé? :)
Moc hezký záběr.
6 +1 za geniální název:-))
pekné, no tá pochmúrna sa mi páčila viac
Pekne, ale nejak to na mne nezapusobilo :o)
No Lado ty jsi rychlej, ten tvuj krasavec se jeste nestacil ani ohrat a uz ho zase turujes.
Jarda: ja mam toho sveho krasavce uz skoro puldruheho mesice, takze to PF nesmis brat tak vazne :-).
:)))) tak to jsem přehlédla, skvělé
trocha optinismu nezaškodí, moc mi libí
příjemné a kontrastní!
tak toto je cool , najlepsia zo serie asi.
paci sa mi to a najme ako sa havran pozera do tej modrej oblohy a tam vidi nejakejo kamarata a spolu sa tesia ze zase bude leto ;-)))
Potvora(Lada Valik):Omlouvam se za neumyslne vyvolany dojem gumove rukavice ale mam spatny monitor a ja ji tam opravdu nevidim.Snad se priste polepsim,uvidime.
Marcus: a co teprve, jak já se těším na léto :-). Moct to vystihnout nějak víc jak slovy, tak tam poletuju s nimi :-).
Krá krá , úplně ho slyším.
Skvělé.