Místo a čas: Brno, 28.12.2003 22:45
Expozice: 3.2 s | f 11.0 | ISO100 | 68 mm
Kromě fotografování mám ještě jednoho velkého koníčka, který mě už hodně dlouho baví (jmenovitě čtyři a půl roku) - squash. Bylo mi líto, že zde není žádná momentka ze squashe, pokusím se to proto napravit. Squashovou sérii začínám tímto decentním zátiším.
Zároveň vás vyzývám: pokud jste někdo z Brna a okolí a chcete si zahrát, není problém se domluvit (viz kontakt v profilu).
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Fotka je skvělá a díky za pozvání - z Brna nejsem a squash jsem zkusil jen jednou ... a není to sport pro mě, já spíš tak šachy ;o)))
JO, O.K.
Kompozice se mi moc líbí.
No je vidiet, ze hranie s novym fotakom prinasa vysledky :-)
Igor: však už bylo na čase pomalu :-)
Pěkné
dobrý foto...
a ten squashik někdy dáme!! ...je to můj big koníček (jen oproti tobě zatím jen tak tři a půl roku, před tím tenis, tak nevím... aby sis pořádně zahrál:-)
Elementary green six.
Alice: Hmm, já hrál tenis jen jednou - dvě minuty hry a třicet minut hledání tenisáku v křoví :-). Squash je co do hledání zatoulaného míčku daleko příjemnější :-). Ale určitě se musíme někdy domluvit.
jasan, já - tedy, abych se přiznala - jsem tomu squashi úplně propadla (ještě že tak, je lepší mít víc závislostí než jen jednu - třeba jen focení:-))
Dobré, je vidět, že Ti jde 300D-éčko do ruky i do oka :)
Parada!!!
Pěkné, ale trochu mi vadí "ztrácející" se výplet na bílém pozadí...
mně by šlo šlo třistadéčko taky k pleti:)
Fotka je pěkná, ale já hraju badminton, řekni Alici :o)
Pěkné :o) dobrý nápad.
Paci sa
tiez mi trochu vadi ten vyplet
5+
...mám niečo podobné na sklade len s tenisovým motívom , dám to tam na budúce...inak súhlasím s J.Vaisharom...
dobrý nápad (podle náhledu jsem myslel, že je to inverze tenisáku), taky výplet
asi to chtělo jiný podklad....jinak dvojtečkovaný žlutý Dunlop je moje krevní skupina
Kuba: tak tak, moje taky... tenhleten na fotce byl hraný asi hodinu - a už z něj slezlo to logo :-).
Pěkný, ten výplet ti ale na hraně koule a bílém podkladu moc dobře nevyšel. Z.
5+
Líbí, škoda moc velké světlosti
V jednoduchosti je síla.
+1 za výřez, -1 za myšlenku, nějak mě to neoslovilo.
Moc pěkné 6+
Dat to nekdo druhy, zajimal by me tvuj komentar Ladiku, neni to moc bile? Je. :+) a vyplet tedy take neni Ok. No ale nezkusila jsem, tak dam 6.
Hanka: tak zrovna v tomto případě mi šlo o ten míček, ten efekt, kdy se rozmazaný výplet ztrácí na pozadí se mi líbil, proto jsem to sem dal :-). Zrovna toto bych asi nikomu nevyčítal, kdyby to sem dal :-). Bílé to je, ale má to svou poměrně velkou dominantu...
Asi je tam ten přepal schválně, ale ten výplet splývající s pozadím se mi nelíbí.
to ztrácení do bíla má něco do sebe...
tu je u mňa drobnou vadou kolorovanie
skoda ze jsem tu fotku nevidel v dobe kdyz jsi ji vkladal, to jsem v Brne jeste studoval a na Squash jsme chodivali naproti IBCecku...