No vim ze tam je plno bordelu kolem, coz se nekomu libit jiste nebude ale lepsi nemam. ;)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
trochu moc toho okolo a zdá se mi to trochu neostré, jinak 5+ za A510. mám 520
příště si s tím trochu víc pohraj mrkni ke mě mám tam taky jednu takovou
chce to lepší ostrost. Taky tu vystavuji kytky a vim, že to neni jednoduché. Zkoušej to dál a příště si s tím zkus více pohrát.
...to přijde....u kytek jde o čistotu motivu a lepší než nejlepší zpracování...:)
4++
Nj ostrost ale s timhle se manualne neda zaostrovat.
No mozna ze da ale myslim ze je to stejne nepouzitelny. Nebo je Roberte?
No dobre konec vymluv... ;)
líbí
kompo + ostrost