•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 654 fotografií Černobílé foto
    • 101 495 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Josef Holota
      Josef Holota | Diskuse ke galeriím | dnes 14:25
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Nevěsta

876(6.2) 48 hodin: 774 (6.2)
Michal Míčko Michal Míčko (1 557 bodů)
V galerii: Černobílé foto

Jedna ukázka z první svatby, co jsem fotil.
Odchytil jsem si nevestu venku, aby mi ukazala trochu vic ;o)
A dopadlo to takhle.
Original je v barve, ale tahle bw verze se mi libi vic.
Nechaval jsem jim ji udelat na A4 a vypadala super.

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Radmil Schneider
    Radmil Schneider
    celkem 0 bodů
    |
    22.01.2006 21:14

    Mně se to moc líbí

  • Jiří Šubrt.com
    Jiří Šubrt.com
    celkem 136 625 bodů
    |
    22.01.2006 21:14

    :o)

  • Ivan BLLEMBY Krejza
    Ivan BLLEMBY Krejza
    celkem 42 329 bodů
    |
    22.01.2006 21:16
  • Petra Hašková Peťuli
    Petra Hašková Peťuli
    celkem 7 671 bodů
    |
    22.01.2006 21:17

    Super!

  • Tomáš Florián Floriš OFFLINE
    Tomáš Florián Floriš OFFLINE
    celkem 15 701 bodů
    |
    22.01.2006 21:18

    hehe peknyy jeste ze to nevidel zenich:)))no pekny nehty..

  • Dogina
    Dogina
    celkem 114 560 bodů
    |
    22.01.2006 21:19

    krásné

  • vlado klement
    vlado klement
    celkem 6 155 bodů
    |
    22.01.2006 21:20

    fotka pekná,ale celú svadbu si fotil digitálom?

  • Ano
    Ano
    celkem 543 bodů
    |
    22.01.2006 21:21
  • Gwann - Nejširší muzejník kustod širokých sbírek
    Gwann - Nejširší muzejník kustod širokých sbírek
    celkem 14 346 bodů
    |
    22.01.2006 21:22

    od zenicha jsi mohl krasne dostat po cuni...;-)

  • Tono Hlaváč
    Tono Hlaváč
    celkem 23 560 bodů
    |
    22.01.2006 21:22
  • Jan Andrašši arasid
    Jan Andrašši arasid
    celkem 22 932 bodů
    |
    22.01.2006 21:22

    parada :))

  • David Bergman
    David Bergman
    celkem 7 456 bodů
    |
    22.01.2006 21:22

    nevím nevím, svatbu bych provedl v jemnějších tonech...

  • Martin Studenovský
    Martin Studenovský
    celkem 6 701 bodů
    |
    22.01.2006 21:23
  • Palo F.
    Palo F.
    celkem 11 975 bodů
    |
    22.01.2006 21:23
  • erik alias eros
    erik alias eros
    celkem 4 281 bodů
    |
    22.01.2006 21:26
  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    22.01.2006 21:26
  • Michal Míčko
    Michal Míčko
    celkem 1 557 bodů
    |
    22.01.2006 21:26

    vladimír klement
    jj, na Canon 350D + Canon 50mm/1,8f + tenkrát půjčený Canon 17-40/4L (díky Pavle ;o)
    (dnes už mám svůj C 17-40 a také fotky z téhle "akce" rozhodly, že na širokém konci to bude právě on)

  • Amálka 2
    Amálka 2
    celkem 3 496 bodů
    |
    22.01.2006 21:26
  • Fotograf 135
    Fotograf 135
    celkem 9 571 bodů
    |
    22.01.2006 21:27

    Kdzbz bbyly prsty pravé ruky ostré, líbilo by se mi to ještě víc. A možná trochu víc drapérii těch šatů.

  • pm 2
    pm 2
    celkem 0 bodů
    |
    22.01.2006 21:27
  • Milan Bortel Milhousek
    Milan Bortel Milhousek
    celkem 17 280 bodů
    |
    22.01.2006 21:28

    hm...

  • Peter Mečiar
    Peter Mečiar
    celkem 43 660 bodů
    |
    22.01.2006 21:30

    paci sa,ani nie tym co ukazala,ale ako bolo fotene,.. ozaj dobree. farebne si ani nepredstavujem,BW nema chybu,ozaj super

  • Fistule
    Fistule
    celkem 95 345 bodů
    |
    22.01.2006 21:31
  • melront
    melront
    celkem 796 bodů
    |
    22.01.2006 21:33

    hmm. panacku :) docela vzrusujici ;)

  • Milan Bubeníček
    Milan Bubeníček
    celkem 70 162 bodů
    |
    22.01.2006 21:33
  • Willo
    Willo
    celkem 19 307 bodů
    |
    22.01.2006 21:33
  • Alt176 HonzaČerný
    Alt176 HonzaČerný
    celkem 12 101 bodů
    |
    22.01.2006 21:34
  • himsouls
    himsouls
    celkem 0 bodů
    |
    22.01.2006 21:35
  • LP offline - -
    LP offline - -
    celkem 61 828 bodů
    |
    22.01.2006 21:35
  • Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    celkem 39 538 bodů
    |
    22.01.2006 21:36
  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    22.01.2006 21:39
  • Jiri Stefek
    Jiri Stefek
    celkem 23 367 bodů
    |
    22.01.2006 21:42

    :o)

  • Karel Kálej
    Karel Kálej
    celkem 20 085 bodů
    |
    22.01.2006 21:42
  • Dinyll
    Dinyll
    celkem 3 237 bodů
    |
    22.01.2006 21:42
  • Josef Mihulka
    Josef Mihulka
    celkem 1 063 bodů
    |
    22.01.2006 21:43
  • Michal Míčko
    Michal Míčko
    celkem 1 557 bodů
    |
    22.01.2006 21:43

    Vaclav Studeny
    ta prava ruka je rozostrena schvalne - odvadelo by to pozornost

  • Katka XXX
    Katka XXX
    celkem 30 061 bodů
    |
    22.01.2006 21:43
  • vojkovsky.com
    vojkovsky.com
    celkem 0 bodů
    |
    22.01.2006 21:45

    ale jo proc ne 7...

  • xxxx 5
    xxxx 5
    celkem 0 bodů
    |
    22.01.2006 21:46
  • Pavel Hnízdil 1
    Pavel Hnízdil 1
    celkem 14 684 bodů
    |
    22.01.2006 21:47

    foto ze svatby? hmmm :)

  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    22.01.2006 21:48
  • David Vepřek   www.davidveprek.com
    David Vepřek www.davidveprek.com
    celkem 69 202 bodů
    |
    22.01.2006 21:50
  • JardaS 1
    JardaS 1
    celkem 2 198 bodů
    |
    22.01.2006 21:52
  • manas
    manas
    celkem 8 011 bodů
    |
    22.01.2006 21:54

    V barve by to nebylo ono....

  • dlhagi
    dlhagi
    celkem 8 964 bodů
    |
    22.01.2006 21:57

    parada, len nejako mi vadi povrch pokozky na stehne.. nepekny..

  • Bohumil KAFKA.NET Boros
    Bohumil KAFKA.NET Boros
    celkem 13 747 bodů
    |
    22.01.2006 21:58
  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    22.01.2006 22:04
  • Miroslav Žďárský aka Paski
    Miroslav Žďárský aka Paski
    celkem 25 986 bodů
    |
    22.01.2006 22:06
  • Bruno Kocur č.p.1566
    Bruno Kocur č.p.1566
    celkem 27 897 bodů
    |
    22.01.2006 22:06

    totók je moc dobré, kua!!!

  • Milan Vaněček
    Milan Vaněček
    celkem 11 642 bodů
    |
    22.01.2006 22:11
  • Ladislav Jelínek 1
    Ladislav Jelínek 1
    celkem 1 315 bodů
    |
    22.01.2006 22:12
  • Karel Svoboda
    Karel Svoboda
    celkem 16 086 bodů
    |
    22.01.2006 22:13
  • Kléma
    Kléma
    celkem 0 bodů
    |
    22.01.2006 22:15

    Michale, mě se tam ta její druhá ruka nelíbí, myslím, že je ztmavena až do neviditelna černa, po rozostření mi připadá, jako by nebyla její.
    Ahoj

  • to už je dávno
    to už je dávno
    celkem 0 bodů
    |
    22.01.2006 22:19

    Hm! Tak tohle se mi velmi libí! :-)

  • alka 1
    alka 1
    celkem 5 907 bodů
    |
    22.01.2006 22:31
  • Jitulka75
    Jitulka75
    celkem 18 265 bodů
    |
    22.01.2006 22:31

    6+ super... :)

  • rehi
    rehi
    celkem 12 094 bodů
    |
    22.01.2006 22:35
  • Jan Švanda Honza
    Jan Švanda Honza
    celkem 41 704 bodů
    |
    22.01.2006 22:35
  • elevenpix
    elevenpix
    celkem 11 000 bodů
    |
    22.01.2006 22:38

    já říkám JO..

  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    22.01.2006 23:00

    pokozka na noze je celkem hruba,ale za to nemuzes,pekne libi

  • Kamil seyhello.com
    Kamil seyhello.com
    celkem 14 509 bodů
    |
    22.01.2006 23:02
  • Jiří Sucharda
    Jiří Sucharda
    celkem 5 583 bodů
    |
    22.01.2006 23:02
  • Léňa K. Lenacek
    Léňa K. Lenacek
    celkem 14 857 bodů
    |
    22.01.2006 23:06
  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    22.01.2006 23:11

    ak ti toto ukázala nevesta :),chudák ženích

  • Vladimír Žilka
    Vladimír Žilka
    celkem 7 621 bodů
    |
    22.01.2006 23:25
  • Lojzi Richterová
    Lojzi Richterová
    celkem 22 774 bodů
    |
    22.01.2006 23:40
  • Petr Turyna
    Petr Turyna
    celkem 15 340 bodů
    |
    22.01.2006 23:40

    Jestli je to přirozená situace zachycená při svatbě a ne aranžované... pak klobouk dolů

  • Kamil Kubalík
    Kamil Kubalík
    celkem 5 802 bodů
    |
    23.01.2006 05:39

    super

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    23.01.2006 06:02

    hmm když nad tím uvažuju do hloubky....
    jestliže nevěsta nebyla Tvoje kamarádka - měla sakra odvahu,že po té čuni nedostane ona i TY :-) když ti ukázala povdazek, který měl být utajen pouze pro manžela :-)
    takže bacha pane fotografe - příště :-) aby nebyl maličko "tvrdší" chlap, pak budeš fotit nejspíš rukama :-DDDD chi....
    ale jinak je to hezký....jen....škoda,že si nevěsta neoholila nožku i na stehýnku :-))))))))
    ale už mlčím!!!! :-)
    dobrý světlo na dlaších fotkách a tolerantní manžely :-)

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    23.01.2006 06:03

    mělo tam bejt - pak budeš fotit nejspíš nohama :-(
    v tom fofru a v tej zimě - mi to nemyslí :-( uáááá

  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    23.01.2006 06:36
  • Katona Viliam
    Katona Viliam
    celkem 0 bodů
    |
    23.01.2006 07:06
  • Fotograf 139
    Fotograf 139
    celkem 4 body
    |
    23.01.2006 07:07
  • suzana
    suzana
    celkem 28 642 bodů
    |
    23.01.2006 07:51

    zaujimave :-)
    pekne

  • Ivča J.
    Ivča J.
    celkem 111 025 bodů
    |
    23.01.2006 07:51

    Jako fotka ze svatby velice netradiční, to si nevěsta asi do alba nedá. Ale strašně se mi to líbí.

  • Martin Geisler
    Martin Geisler
    celkem 1 038 bodů
    |
    23.01.2006 08:20
  • Radovan Just
    Radovan Just
    celkem 4 056 bodů
    |
    23.01.2006 08:26
  • Fotograf 111
    Fotograf 111
    celkem 0 bodů
    |
    23.01.2006 08:33

    6- Trosku bych softil, jen malinko

  • Honza Ziky
    Honza Ziky
    celkem 99 356 bodů
    |
    23.01.2006 09:21
  • TM 1
    TM 1
    celkem 0 bodů
    |
    23.01.2006 10:34
  • Zdenek Rusz
    Zdenek Rusz
    celkem 18 149 bodů
    |
    23.01.2006 11:10
  • Fotograf 137
    Fotograf 137
    celkem 0 bodů
    |
    23.01.2006 11:23
  • KoKina 1
    KoKina 1
    celkem 12 661 bodů
    |
    23.01.2006 13:47
  • Fotograf 108
    Fotograf 108
    celkem 0 bodů
    |
    23.01.2006 13:52
  • jk 5
    jk 5
    celkem 0 bodů
    |
    23.01.2006 13:55
  • MERCI
    MERCI
    celkem 3 946 bodů
    |
    23.01.2006 13:56
  • M.E.1 V.
    M.E.1 V.
    celkem 17 014 bodů
    |
    23.01.2006 14:09
  • Petr Zatloukal
    Petr Zatloukal
    celkem 12 290 bodů
    |
    23.01.2006 14:15
  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    23.01.2006 14:18
  • T. DRAKER M.
    T. DRAKER M.
    celkem 3 070 bodů
    |
    23.01.2006 14:26
  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    23.01.2006 14:26
  • Radek Šviderský
    Radek Šviderský
    celkem 0 bodů
    |
    23.01.2006 14:30
  • Fotograf 53
    Fotograf 53
    celkem 0 bodů
    |
    23.01.2006 14:57
  • Miroslav Mlíka
    Miroslav Mlíka
    celkem 15 086 bodů
    |
    23.01.2006 15:00
  • marfy
    marfy
    celkem 8 300 bodů
    |
    23.01.2006 15:03

    jemné a rajclich

  • Pavel Prokop
    Pavel Prokop
    celkem 324 bodů
    |
    23.01.2006 15:03

    Nadhera...
    Tak jak to bylo? Znal jsi ji blize nevestu?

  • ba Sk
    ba Sk
    celkem 3 657 bodů
    |
    23.01.2006 15:13
  • Vlastimil Koutný
    Vlastimil Koutný
    celkem 48 371 bodů
    |
    23.01.2006 15:19
  • Tomáš Pustka
    Tomáš Pustka
    celkem 0 bodů
    |
    23.01.2006 15:35
  • Michal Míčko
    Michal Míčko
    celkem 1 557 bodů
    |
    23.01.2006 15:40

    Díky všem za komentáře a hlavně za bodíky ;o)
    s těma nohama bohužel nešlo nic dělat - nevěsta si zřejmě zašla na depilaci den před svatbou, takže nohy možná měla hladký (netestoval jsem) ale celý "podrážděný".
    Dalo by se to odstranit v PhotoShopu, ale chtěl jsem to nechat co nejvíc původní....

  • Karel Novák 1
    Karel Novák 1
    celkem 4 862 bodů
    |
    23.01.2006 15:45
  • marek chalupnik
    marek chalupnik
    celkem 24 186 bodů
    |
    23.01.2006 15:55
  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    23.01.2006 16:03

    jo.. to je super napad.. :)) na svadbe moze byt sranda..

  • Eliška Chwalková
    Eliška Chwalková
    celkem 4 603 bodů
    |
    23.01.2006 16:24
  • r o m a n   ..  er
    r o m a n .. er
    celkem 40 825 bodů
    |
    23.01.2006 16:29
  • Daaali
    Daaali
    celkem 325 bodů
    |
    23.01.2006 16:38
  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    23.01.2006 16:48
  • Pepa Stříbrský YOUZZA
    Pepa Stříbrský YOUZZA
    celkem 70 977 bodů
    |
    23.01.2006 16:56
  • Viktor Pavel Vik
    Viktor Pavel Vik
    celkem 17 324 bodů
    |
    23.01.2006 17:09
  • Petr Kašpar
    Petr Kašpar
    celkem 13 995 bodů
    |
    23.01.2006 17:14

    proc mi přijde ze ta ruka tam je tak zkroucená ?

  • Zbyněk Uher
    Zbyněk Uher
    celkem 103 743 bodů
    |
    23.01.2006 17:36
  • Z.  I.
    Z. I.
    celkem 10 377 bodů
    |
    23.01.2006 17:37

    milé...6++

  • Jana Teltschová yanka
    Jana Teltschová yanka
    celkem 17 259 bodů
    |
    23.01.2006 17:37
  • bonsaj
    bonsaj
    celkem 0 bodů
    |
    23.01.2006 17:38
  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    23.01.2006 17:40
  • martingross.sk off line
    martingross.sk off line
    celkem 0 bodů
    |
    23.01.2006 17:53

    jo

  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    celkem 118 801 bodů
    |
    23.01.2006 17:55
  • Michal Vóža
    Michal Vóža
    celkem 16 187 bodů
    |
    23.01.2006 18:09
  • Jakub Kubický
    Jakub Kubický
    celkem 5 216 bodů
    |
    23.01.2006 18:27
  • Pavla Burešová bUrEšKa
    Pavla Burešová bUrEšKa
    celkem 28 163 bodů
    |
    23.01.2006 18:48

    moc hezke:)

  • vanuz
    vanuz
    celkem 8 792 bodů
    |
    23.01.2006 18:49
  • Pavel Tyle
    Pavel Tyle
    celkem 173 682 bodů
    |
    23.01.2006 18:51

    5+

  • Taffey trepem pičoviny
    Taffey trepem pičoviny
    celkem 0 bodů
    |
    23.01.2006 19:31
  • Karel Srstka
    Karel Srstka
    celkem 14 304 bodů
    |
    23.01.2006 19:33

    +

  • Marian Lechnýř hloust
    Marian Lechnýř hloust
    celkem 33 062 bodů
    |
    23.01.2006 19:34

    Pekne zachycený okamzik.5++

  • Petra Farkašová
    Petra Farkašová
    celkem 17 436 bodů
    |
    23.01.2006 19:49
  • Marian Barčiak
    Marian Barčiak
    celkem 767 bodů
    |
    23.01.2006 19:55
  • Jiří Krejčí PropertY
    Jiří Krejčí PropertY
    celkem 20 850 bodů
    |
    23.01.2006 20:04

    ...

  • Pavel Šlampa
    Pavel Šlampa
    celkem 4 662 bodů
    |
    23.01.2006 20:26
  • Jaroslav Douša
    Jaroslav Douša
    celkem 11 189 bodů
    |
    23.01.2006 20:43

    ++

  • Maylo
    Maylo
    celkem 25 835 bodů
    |
    23.01.2006 20:48

    :) ja vidím hodne porézny materiál :( Tažko hodnotiť ako "pekné"...

  • jan dvořák termit
    jan dvořák termit
    celkem 5 117 bodů
    |
    23.01.2006 20:49
  • Jirka Janovský janovka
    Jirka Janovský janovka
    celkem 120 132 bodů
    |
    23.01.2006 21:11
  • jackx
    jackx
    celkem 1 298 bodů
    |
    23.01.2006 22:09

    super, škoda, že byla taková zima ;o)

  • Mladen Marilovic
    Mladen Marilovic
    celkem 10 130 bodů
    |
    23.01.2006 23:27
  • Jan Schiel Maxim67
    Jan Schiel Maxim67
    celkem 18 902 bodů
    |
    25.01.2006 11:29
  • Miroslav Urik
    Miroslav Urik
    celkem 62 437 bodů
    |
    25.01.2006 12:34
  • Fotozmrd
    Fotozmrd
    celkem 0 bodů
    |
    25.01.2006 12:53

    Obrovská škoda.Celé to jemné erotično pochovala hrošia koža,alebo možno vysoký vek nevestičky.Tu si si určite na tie SW-korekcie mal najsť čas.

  • Jakub Kacar 1
    Jakub Kacar 1
    celkem 8 527 bodů
    |
    26.01.2006 20:01
  • Leada
    Leada
    celkem 16 889 bodů
    |
    26.01.2006 20:48

    ano,výborná fotka!

  • Zdeněk Neumann
    Zdeněk Neumann
    celkem 69 460 bodů
    |
    27.01.2006 23:32
  • David M. Bodlák DMB
    David M. Bodlák DMB
    celkem 30 440 bodů
    |
    31.01.2006 17:54
  • www.radekjohn.eu
    www.radekjohn.eu
    celkem 12 689 bodů
    |
    01.02.2006 22:57
  • Pepe 4
    Pepe 4
    celkem 13 873 bodů
    |
    02.02.2006 21:26
  • Vladimír JOSKA
    Vladimír JOSKA
    celkem 112 950 bodů
    |
    04.02.2006 21:31
  • Ivana Filipová
    Ivana Filipová
    celkem 55 809 bodů
    |
    05.02.2006 15:30
  • pavli
    pavli
    celkem 23 074 bodů
    |
    09.02.2006 19:43
  • rich.art.
    rich.art.
    celkem 6 331 bodů
    |
    13.02.2006 22:22
  • JÁN VEREŠ
    JÁN VEREŠ
    celkem 26 208 bodů
    |
    18.03.2006 16:02
  • ne 1
    ne 1
    celkem 0 bodů
    |
    13.08.2007 12:03

    dobrá!!

  • normik NORBERT mikš
    normik NORBERT mikš
    celkem 40 137 bodů
    |
    30.12.2008 06:06

Další informace

Vloženo: 22. 1. 2006
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 537 x
Fotoaparát: Canon EOS 350D

Štítky fotografie

  • ostatní 16384x
  • černobílá fotografie 49236x

Další fotky autora

  • Český Krumlov
  • "rodinka"  :o)
  • Kodaň - vojenské muzeum
  • Filípek
  • Ruka
  • Matyáš
  • Královský palác - Madrid
  • Svíčky
  • už jen rok do důchodu ...
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Světlo a stín
  • baletka
  • za světlem
  • Lighthouse Tower
  • cesta 'lesem'
  • Alexandra
  • Ticho v nás...
  • ...
  • Dům holubí...
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.