Zmenšením utrpěla kvalita.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4++
5+1 za Olympus
skus supersampling v Zoneri...
kdyby to bylo na sirku a ten stromek byl nekde u strany+ pohled do udoli tak by to mohlo byt jeste hezci! Jinak ten ramecek neee.:-)
ahoj Bohuš.. .o)
Pěkný motiv, kompozice taky.