alebo ako sa filmuje zimná panoráma. Z tohoto záberu to síce nepoznať, ale je to lyžiarske stredisko Šachtičky.
Prajem pekný deň !
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
no to teda nepoznat...ani kompo nieje nijak zaujimava
4/5
líbí
mě se líbí =)
dobre
Fajn momentka, fajn světlo :)
3-...promiň,co tak aspoň náznak toho co filmuje?...takhle to je kus kedlubny s LCDčkem :)
líbí se mi - dobrá atmo
pekne svetlo...co tam vidi? :-))
pekne farby a dof
4++
Pěkná do alba.
5+