Jedna z podzimní procházky. Pokud by se chtěl někdo zeptat co jsou ty šedivé/bílé tečky, tak to jsou bublinky na vodní hladině a ty jsem skutečně nemohl uklidit.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+
5-
To Miroslav: Komentář by nebyl?
škoda, že plovoucí lístek není ostřejší, jinak pěkné
to s tim lístkem by mohlo pomoct
4++
lístek by měl být ostrý
jéé to je moc hezký!!!!
opravdu jako zrcadlo!!!
mě se to náhodou líbí dost