Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vitaj
welcome!
5-
ahoj,na mě natěsno
ahoj
Vítej. Hezký nápad. Možná pár kroků do strany, aby se ta věž mostu nekryla s tím osvětleným barákem.
5+1 vitaj...konecne si to uploadol ;)
5+1 do začátku
presvietene niektore miesta...ja viem v noci je to tazke..ani mne to v noci nejde...ale da sa to...ze vraj:))
;)
to už jsem dávno neviděla na vlastní oči,tak za vzpomínku na staré časy..
teda, připadá mi, že jsi stál nad nějakym světlem a je to bohužel vidět:(