Opět Vás zdravím, věřím že zpracování jako jsou stíny a další se určitě někomu líbit nebudou, ale je to záměrně takto cvaklé, nevím asi by to nevyjadřilo to co sem zamýšlel :)
parametry:
full frame
jemné doostření
trocha kontrastu/jasu
Mějte se fajn :) a prosím pokud na to máte sílu nechte mi koment :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fajn moze byt;
btw ten font hore v rohu sa moc k tejto foto nehodi! pocitovo
hlasoval bych pro ciste bilou perinu
Font mozna mas ercht, ale zase jsem nechtel myt dva ruzne fonty a jelikoz mam podpis timto, tak sem jej pouzil i na nazev :) ale diks
:-)) Ok, proč ne...
nevim jestli by nesla zvolit drobet jinaci kompo. Myslenka supr. 5+
To Pavel R.: jj taky sem chtel ale vse bile povleceni je v pracce jak naschval :)
to je citofka jak hrom....
slast :-) jinak s tou bilou perinou je to fakt
tak jsem se třikrát vrátil...záměr a nápad vcelku jo, ale to provedení mi nesedí
5++
no nevím jestli tam vidím to co jsi v té fotce viděl ty, ale to co vidím mi příjde hezky čitelné ;) Dobrá fotka, s jednobarevnou peřinou by byla ještě lepší ;)
skoda, ze nie je to pradlo cele biele. a ruka menej vertikalne. aspon na mna posobi ako keby ten clovek nelezal
dobré :-) vše bilo řečeno ... mě by se možná líbila kombinace s ženskou rukou
super napad
+, souhlas se vsemi
6/5
na mě to vůbec nepůsobí a taky se mi nelíbí kompozice
vo mne to bolest vobec neevokuje, skor to druhe :-)
mě to nezaujalo, třeba kdyby to bylo v barvě, taky by ta pěst mohla být víc zaťatá...
provedení horší, ale je to fotka k zamyšlení, fotka, která mluví
5+
přidal bych kontrast..
líbí, jednoduché, výstižné ...
ano,mozno zenska ruka by tam sadla viac.
sorry, ale ja v tom jen vidim, ze nekdo drzi perinu.. myslim ze to chtelo vic propracovat i kompozicne! Napad ale jako dobrej, to jo!
mohlo to být asi lepší, ale líbí se mi nápad
Diky fsem moc za pripominky :)
dobrý nápad...hladké povlečení, ani by nemuselo být bílé, by to ale podle mne chtělo
..pro me je tohle tvoje nejlepsi fotka! ,,,ale nebudu hodnotit, vidim v tom totiz silene nevyuzity potencial! ...jednak bych to udelal cely po svym(=dostal by jsi, ale 10x min bodu:D)..a druhak by to podle me bylo lepsi, kdyby to byla zenska ruka...
fajn
líbí
myslím, že ta ruka měla víc ležet, ale dobrý nápad
pěkné
Jo, pěkné
pocitově...super
dobrý nápad...
jo
5+++
moc dobrá práce...;-)