foceno při zimních toulkách po Praze-31.12.2005.Scan z negativu.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zajímavé, líbí
velmi zaujmava fotka
jj...
Krásný obchůdek
líbí
6/5
kráááásný....
super atmo,skoda, ze ten scan tomu dal trosku na "prdelku" :)
5+
hmm, jako jo:)
supr. škoda toho čumáku auta
pěkná atmosféra
nie je to zlé...TK pokrivkáva
lampy mi přijdou nějak zdeformované
líbí
Jsou místa která se dají fotit znova a znova. Zimní Praha jich má spoustu. Líbí. Taky jsem se toulal, ale nedopadlo to tak, jak bych si přál.
hezké
;o)
líbí
Příjemná momentka :)