záleži jenom na tebe akými okuliarmi sa pozreš na svet...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ja bych se na to radeji ani nedival......2+
nepropracovanžý, jen pár kliků v PS
zmena barev, to zvladne skoro kazdy
welcome!
no ja sa na to pozrem .. vitaj ... pouzijem svoju scitavaciu metodu bodov :) 1+1+1=3
Koukám, že si rád hraješ :-). Škoda, že to není "traffic light".
dej nazev okuliare nebo si oprav tu hrubku .. :) .. fotky nic moc ..
líbí, dobrá myšlenka i zpracování...a vítej na FA!
mne sa ten nápad zapáčil
Zajimave, co maš za kolo :-) s předním odpružením ? :-)